Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bine ati venit [obsolete]
#61
Sunt nou pe acest forum. Cateva date personale.
Nume: Florin.
Oras: Bucuresti.
Varsta: 23 ani.
Ocupatie: Munca, munca si iar munca.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#62
Bine ai venit, Florin, in mica noatra comunitate... (Se pare ca esti taticul nostru (la figurat vorbind), cred ca esti cel mai mare.)
#63
Multumesc. Bine v-am gasit!
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#64
Bun venit pe forumul nostru, Florin! Sper sa stai si sa postezi cat mai mult pe aici!
Ooo, si chiar ca esti cel mai mare dintre noi!
#65
O sa fiu cat mai activ, sunt un om de cuvant.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#66
Bun venit anghel1, anamarya si monica
Doua fete carora le place Gothic??? Asa ceva mai rar! (Eu unul nu am prea intalnit.)
[Image: bannersigmi2.jpg]
#67
Nu m-am prezentat inca, dar cred ca deja m-ati observat pe forum. Grin Oricum, bun venit si la ceilalti.
Stand up for something or die for nothing.
#68
Salut. maZe si corbul!
Ce chestie... Imi plac si maze-urile (mai ales cele in forma de spirala, ca in poza de mai jos), si corbii... Grin
[Image: maze.jpg]
Apropo: ai jucat jocul ala belea, Maze, cu chestia aia la final? (Sper ca intelegi la ce ma refer.)
Uite-l...

BA NU-L JUCATI DACA AVETI PROBLEME CU INIMA! SA NU ZICETI CA NU V-AM AVERTIZAT!!!
#69
Salut, Corbul si maZe.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#70
Salut la toata lumea, am uitat sa ma prezint cand trebuia, asa ca ma prezint acum.
You are a Mora !


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Bine aţi venit pe wog.ro! Szekemri 0 2,415 12-16-2011, 01:18 PM
Last Post: Szekemri
  Bine ai venit! Hegan 14 5,690 09-29-2011, 06:46 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 12 Guest(s)