Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam Thread Reloaded #3
Zamolxis, stiai ca: Zamolxis era un zeu care era slavit de daci?
Sup
da normal ca stiu,de ce crezi ca mi-am pus numele asta,da ce legatura avea chestia asta cu discutia???Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

M-am gandit ca ti-ai pus numele la nimerala Haha.
Sup
e ok ,daca aman Chapter 2 din tutorialu meu pana maine va rog mult,fiindca ma cam doare capul,ca am avut o zii de toata jenaSad
Eu deobicei nu-mi pun nume la nimereala,de exemplu pe The West am numele Old Thunderhand...de ce???Pentru ca m-am gandit la o alternativa originala a poreclei vestitului Old Shatterhand din romanul Winnetou,roman la care nu mi-a placut faptul ca toi marii vanatori din Vest erau nemtiSad...mai zic si eu unul sa fie american,altul polonez,altu elvetian,da nici chiar sa fie toti nemti.Haha...e ca si in localitatea Strehaia,acolo pe toti tiganii ii cheama MihaiHaha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Un tutorial nu trebuie facut din obligatie, ci din placere, exact ca mine, cand am avut chef de tutorial, am facut tutorial, cand am avut chef de Hitler, am facut un episod cu Hitler, si asa mai departe.
Sup
mersi de sfat warhell...desi stiu ca tutorialul meu va iesi cel mai prost din cauza unor greseli ...gen dublu post si sfarsirea capitoluluiSad...dar sper ca dupa ce il voi termina le va corecta terente...desi nu as vrea sa-i pun chestia asta pe capul luiSad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(10-10-2011, 07:55 PM)Zamolxis1 Wrote: mersi de sfat warhell...desi stiu ca tutorialul meu va iesi cel mai prost din cauza unor greseli ...gen dublu post si sfarsirea capitoluluiSad...dar sper ca dupa ce il voi termina le va corecta terente...desi nu as vrea sa-i pun chestia asta pe capul luiSad

Fii atent cand scrii si cum a zis Warhell,incerca sa le faci de buna voie nu rapid si fortat. Wink Haha
Smirk
Quote:dar sper ca dupa ce il voi termina le va corecta terente...
Nici asta nu pot să cred Haha Lawl
stiu geroge ca terente are alte treburi mai bune de facut decat sa se ite la un tutorial dar nah...il ROOOOG frumos,pe terente banditul zis si Regele Baltilor...Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(10-10-2011, 07:58 PM)g3orge13 Wrote:
Quote:dar sper ca dupa ce il voi termina le va corecta terente...
Nici asta nu pot să cred Haha Lawl

Dar tu ce poti sa crezi? Eu de exemplu nu pot sa cred ca Romania a intors armele impotriva nemtilor! Si pentru ce? Pentru Rusia, care in loc de libertate, ne-a oferit comunismul, pe Ceausescu.
Sup


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 182,291 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,156 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
Wink Thread n00b / funny [Spam Thread 2] iustintoma 399 122,198 07-30-2010, 07:32 PM
Last Post: Szekemri
  Spam Thread Raducu' 433 99,892 07-13-2010, 11:41 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)