Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam Thread Reloaded #3
:-j :|
si pagina cu numaru 100 a fost atinsa...premiul i se acorda luuuui george13Haha
Show Content
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Mersi frumos Kiss2
(10-12-2011, 07:52 PM)Hegan Wrote: Tipii vin din toate tarile,nu stiu alta limba straina in afara de engleaza.
Iubesc limba asta.
Sup
"Daca mai eram in staff iti dadeam ban permanent. Termina-te ma, gata, ajunge, hooo, târrr, hop, stai! Ce Doamne iarta-ma, esti setat? Esti ca o banda din aia de la caseta care se reia si se reia cand intorci caseta... daca stii cum arata una. Mai lasa-ne in pace ca, am ras noi cat am ras dar gata, n-am vazut asa ceva, esti redus ce naiba? Du-te si te joaca cu soldateii si cu cuburile si lasa-ne si pe noi sa traim. Parca ai stat in dulap toata viata.
In mod normal nu imi place deloc scandalul si sa ma pun in gura cu lumea, dar tie tre' sa iti bage cineva mintile in cap mai baiete, zau asa."
m-am gandit sa i-au spam thread-ul de la inceput...vreau sa va spun ca am ras cu lacrimi...de iustin ala...cum sa fii frate asa redusHaha...chestia asta de mai sus e scrisa de edg...mortala faza am ras de m-am spart cadn am citit-o...sau mai e una
123456789
stiu alfabetu!!!:XHaha
deci copilu cred ca a fost crescut in eprubeta de e asa obsedat de prieteniHaha
ma mir ca nu ati inchis threadul asta...Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

acest thread este de fapt un omagiu adus celui mai mare spammer din istorieHaha...si nici macar nu am citit tot de mai sus si mi-am dat seama ca era edgHaha

si totusi fazele lui iustin au tinut cateva saptamani bune...m-am distrat pe cinsteHaha
ai citit tot? ca mai e...Haha

raducu:"Esti in deplinatatea facultatilor mintale?"
iustin:"Nu ma, dar..."

Hahanu pot sa cred, iustin vorbea fara sa gandeasca=))
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
Daca aia crezi ca e amuzanta Zamolxis, incearca asta, dragu' de Iustin si-a prezentat familia:

http://www.youtube.com/watch?v=jdp0WtXXYQ4
Sup
Haha)...am citit mult...eu nu am crezut vreodata ca raducu poate sa scoata ironiile alea din el...daca era faza in realitate...innebuneam de ras...ce urata o fost faza...pot sa te sarut raducu'???
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Văd că tipul ăla are mulţi fani pe aici. Prefer să nu intru in discuţia voastră filozofică...prefer să zic ceva despre nişte floricele de cuptor.
HahaHaha...
Sup


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 182,293 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,156 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
Wink Thread n00b / funny [Spam Thread 2] iustintoma 399 122,198 07-30-2010, 07:32 PM
Last Post: Szekemri
  Spam Thread Raducu' 433 99,892 07-13-2010, 11:41 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)