Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
România, te iubesc?
(10-16-2011, 12:51 PM)Zamolxis1 Wrote: aici nu ai dreptate...du-te prin orient,prin africa,prin america de sud,prin mexic...prin texas...sau prin jumatate de america...si o sa vezi gropi...a si in bulgaria gasesti gropi,rusia,ucraina,letonia,estonia,lituania,...si va voi mai da exemple cand imi voi mai amintiWink

De ce nu spui ca pe tot globul?
Sup
replyReply
Aia au gropi pe offroad dar nu ca si noi pe mijlocu drumului pe un drum asfaltatHaha
replyReply
(10-16-2011, 12:51 PM)Zamolxis1 Wrote: aici nu ai dreptate...du-te prin orient,prin africa,prin america de sud,prin mexic...prin texas...sau prin jumatate de america...si o sa vezi gropi...a si in bulgaria gasesti gropi,rusia,ucraina,letonia,estonia,lituania,...si va voi mai da exemple cand imi voi mai amintiWink

Stai calm ca din Europa avem cele mai proaste strazi...poate tarile mici de pescari...cat timp la nicio o luna dupa inaugarare pasajului acela mare din Romania(Basarab daca nu ma insel) au aparut gropi, eu zic ca mai bine tacem in rusinea noastra..

Romania (te) iubesc pentru ca toate lucrurile bune pe care le ai se duc incet, incet pe apa Sambetei...

Romania te iubesc pentru toate mormintele, monumentele dacilor pastrate din vechea Sarmizegetusa. Doar cand ma gandesc ca acolo au trait stramosii mei , ma inspaimanta gandul. Smile
[Image: 05-sapaturi.jpg?width=250]
[Image: 12.jpg]
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
terente... inca un motiv sa vii in hunedoara...ca oriucum ne intlnim ca s-ar putea in vac intersemestriala sa vin la brasovWink!!!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Sa fim seriosi, romanii ne-au distrus, au castigat ambele razboaie, ne-au distrus, si noi in schimb ii veneram? Respectul meu nu este usor de cucerit, iar ei nu merita respectul nimanui. Am urat orele de istorie de pe a 8-a (cele de la inceput), si doar din cauza lor, imi era scarba sa invat despre cum au fost ei invinsi.

Si acum, stiu la ce va ganditi, la Germania nazista, si ei au pierdut, da! Au pierdut, dar au avut Europa la picioare timp de 3 ani, Germania este un caz special, a fost distrusa din interior, de generali si de infanteristii din Normandia, care si-au batut joc, in schimb au primit ce meritau, moartea!
Sup
replyReply


Asta-i spiritul. Cel mai frumos video care promoveaza imaginea noastra.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Lumea ar fi intradevar schimbata, ar fi mai putin proasta.
Sup
replyReply
mda...chiar ca e cel mai frumos...romania chiar a avut o contributie asupra multor lucruri marete...si sa nu uitam de fetele frumoase,vinul care se situeaza pe primele 5 locuri din lume si berea premiata Wink...cum sa nu iubesti tara asta???Smile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(10-21-2011, 04:57 PM)Warhell Wrote: Lumea ar fi intradevar schimbata, ar fi mai putin proasta.

Fara argumente, asa? Nu are nicio valoare afirmatia ta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Am dat argumente destule si la inceputul topicului, si pe unde am apucat.
Sup
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  La mulţi ani, România! Szekemri 39 10,688 12-05-2012, 08:23 PM
Last Post: Carnage
Exclamation WORLDOFGOTHIC ROMÂNIA: THE RETURNING Szekemri 88 25,780 03-24-2012, 10:29 AM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 10 Guest(s)