Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
România, te iubesc?
Eu aşa am auzit : http://www.ziare.com/stiri/proteste/rrom...ni-1059093
Îmi place cum francezii tot fac mişto de noi pe la tv...
Si nu-mi place de când ţiganii (din ţări străine) = români. Nu puteau să le zică Indieni...
Show Content
replyReply
Ce bine imi pare, poate cu ocazia asta toti TIGANII (mai nou) or sa fie exilati din Romania, desii sansele sunt minime avand in vedere ce conducere de pr*sti avem.

Show Content
Sup
replyReply
Prea mă enervează niggerii ăştia...scuzeHaha
replyReply
[Image: ?mmid=eb54da6a5738bebdd]

Nu mai pot de ras. Haha
Cred ca le-a scapat niste linii peste egal.
Sup
replyReply
Mă mir că au scris corect
replyReply
Defapt nu au scris corect Haha. Tiganii se numeau Rromi, cu doi de "r" Haha.
Sup
replyReply
(10-21-2011, 07:15 PM)Warhell Wrote: Unpic? Eu sunt rasist si nu imi e rusine sa zic.

Pe tine Terente nu te mai inteleg, altcandva imi dadeai dreptate, acum nu imi mai dai. Ai dat peste "prietenii" aia despre care tot imi zici?

Altcandva iti dadeam dreptate? Nu nu.

Odata am spus: suntem o tara plina de prosti. Ma refeream la cocalarii de care vb in postu' de mai sus. Deci nu iti dadeam dreptate. Recunosc si acum ca sunt multi prosti, da' intotdeauna am gasit lume care sa-i vada si ei. Aceasta 'lume', da, am gasit-o. Putina, dar stii cum se zice, ce-i prea mult strica.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
(10-21-2011, 07:51 PM)Terente Wrote:
(10-21-2011, 07:15 PM)Warhell Wrote: Unpic? Eu sunt rasist si nu imi e rusine sa zic.

Pe tine Terente nu te mai inteleg, altcandva imi dadeai dreptate, acum nu imi mai dai. Ai dat peste "prietenii" aia despre care tot imi zici?

Altcandva iti dadeam dreptate? Nu nu.

Odata am spus: suntem o tara plina de prosti. Ma refeream la cocalarii de care vb in postu' de mai sus. Deci nu iti dadeam dreptate. Recunosc si acum ca sunt multi prosti, da' intotdeauna am gasit lume care sa-i vada si ei. Aceasta 'lume', da, am gasit-o. Putina, dar stii cum se zice, ce-i prea mult strica.

Si ce's mai multi? Prosti sau prieteni? Iti zic eu, prosti.
Sup
replyReply
Prostii, am zis si eu. Dar sa te intreb eu: numarul conteaza sau cultura/inteligenta lor?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Vedeti voi...tocmai ati facut din threadul asta ,unu rasist...si nu da prea bine ca pe un forum ca pe acesta sa fie mesaje rasiste...plus ca warhell tiganii nu pot fii exilati din pricina UE...care ne-ar amenda...sau ar iesi ceva foarte urat pe motiv ca ONG-URILE ne-ar considera rasisti si le-ar lua apararea tiganilor.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  La mulţi ani, România! Szekemri 39 10,688 12-05-2012, 08:23 PM
Last Post: Carnage
Exclamation WORLDOFGOTHIC ROMÂNIA: THE RETURNING Szekemri 88 25,780 03-24-2012, 10:29 AM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 8 Guest(s)