Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
! Atentie !
hey...carnage de ce mi-ai sters versu...pt ca nu am vrut sa spun nimic ilegal prin el asa ca il mai dau odata Fluturas nu ma ai aripioare...sau magazinHaha

Mda abia astept sa apara modul si sa ma bat cu mineHaha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(11-21-2011, 04:19 PM)Zamolxis1 Wrote: Mda abia astept sa apara modul si sa ma bat cu mineHaha

Sa stii ca lupta cea mai grea pe care o poti avea in viata e cu tine insuti Wink.
[Image: 242idki.png]
mai ales in modu asta in care vreau ca sa imi bat personajulHaha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(11-18-2011, 07:27 PM)Zamolxis1 Wrote: NotR il gasesti la magazin!

Carnage (ca tu l-ai modificat), stiu si e si mult mai corect si "mai fara bug-uri" decat daca il down... (nu termin fraza), dar unde mai gasesc eu in Baia Mare in 2011 un joc din 2003, a carui faima nu este considerata prea mare de majoritatea criticilor, si a carui fani sunt in numar minuscul fata de fanii cacaturilor japoneze si chineze online (MMORPG-urile alea de toata ..................... si de tot .....................)? Sa nu crezi ca nu am cautat. Exemple fara rezultat: PC Active, Music Box (nu dintr-un singur magazin sau supermarket) am incercat si altele la care nu le tin minte, si intr-o ultima disperare fara rezultat, am incercat chiar si Flanko (sau cum se numeste magazinul acela de electronice) dar tot nimic, nimic... Aici n-ai de unde din pacate... ;( As cumpara eu cu mare drag, crede-ma, mai ales ca toata rasplata o merita PB, dar ....... n-am alta optiune.
Fighting back!...
Nu il poti cumpara de pe wog.com?:d
(11-21-2011, 09:59 PM)Dastan Wrote:
(11-18-2011, 07:27 PM)Zamolxis1 Wrote: NotR il gasesti la magazin!

Carnage (ca tu l-ai modificat), stiu si e si mult mai corect si "mai fara bug-uri" decat daca il down... (nu termin fraza), dar unde mai gasesc eu in Baia Mare in 2011 un joc din 2003, a carui faima nu este considerata prea mare de majoritatea criticilor, si a carui fani sunt in numar minuscul fata de fanii cacaturilor japoneze si chineze online (MMORPG-urile alea de toata ..................... si de tot .....................)? Sa nu crezi ca nu am cautat. Exemple fara rezultat: PC Active, Music Box (nu dintr-un singur magazin sau supermarket) am incercat si altele la care nu le tin minte, si intr-o ultima disperare fara rezultat, am incercat chiar si Flanko (sau cum se numeste magazinul acela de electronice) dar tot nimic, nimic... Aici n-ai de unde din pacate... ;( As cumpara eu cu mare drag, crede-ma, mai ales ca toata rasplata o merita PB, dar ....... n-am alta optiune.

Pe forum nu este permis sa se vorbeasca despre piraterie, astea sunt regulile pe care trebuie sa le respectam, am modificat postul lui Zalmoxis pentru a evita discutiile pe tema pirateriei. Daca cineva vrea ajutor in legatura cu aceasta problema, bagati frumos id-ul unui membru din staff in lista voastra de messenger si se va rezolva Smile.
[Image: 242idki.png]
No problem. I can handle it alone. Sa revenim la "modu' da Gothic".
Fighting back!...
Romgleza asta...
Deci vrei sa ma apuc sa vorbesc pe tiganeste? Haha
Dar nici n-am de unde s-o stiu.

Zamolxis1, si eu vreau sa ma bat, sa vad cat de bun sunt eu in realitate. Si ar fi ceva sa vad ca am God si nu pot fi batut Haha...
Fighting back!...
apropo de tiganeste...in Assassin Creed revelation sunt zone de tigani pline de covoare care canta si danseaza si bat din palmeHaha)...am ras pana nu am mai putut cand am vazut...se numesc romaine in joc tiganii si culmea am ascultat ce spuneau si chiar vorbeau tiganesteHaha)
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)