Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam Thread Reloaded #4
(12-09-2011, 10:02 PM)Carnage Wrote: Incercati asta http://9gag.com/gag/309764 e tare faza.

A inceput sa ma doara rau de tot capul dupa ce m-am chiorat un sfert de ceas la punctu' ala.
Sup
[quote='Terente' . Hegan...nu stiu ce face...incearca ceva, dar nu inteleg ce. :



Ce vrei sa zici?Momentan ce fac altceva inafara de a invata a ma distra si a lucra teme.

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



(12-09-2011, 11:01 PM)Hegan Wrote: [quote='Terente' . Hegan...nu stiu ce face...incearca ceva, dar nu inteleg ce. :



Ce vrei sa zici?Momentan ce fac altceva inafara de a invata a ma distra si a lucra teme.

Ma refeream la faptul ca ai inceput si tu sa spui ca urasti rusii sau ceva de genul, ti-ai ales un idol istoric...la fel ca Warhell...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Urmatorul citat va parea o jocnire dar nu e:Ori traiesc printre oameni ce nu stiu sa traiasca ori nu mai stiu.Am zis ca nu mi-a placut cum s-au comportat cu noi dupa terminarea ultimului razboi mondial si nu e un idol doar imi place de el,cum conducea armata.

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



Si ce aveti cu el? N-are voie?
Daca acel om il inspira e foarte bine, Napoleon era un conducator bun, un model pentru oricine.
Sup
(12-09-2011, 10:17 PM)Zamolxis1 Wrote: mda...ai dreptate terente dar daca asta era subiectul discutiei...mi-am spus si eu punctul de vedereSmile...
Show Content

apropo de iluzie...acea iluzie apare din cauza faptului ca omul nu poate face doua lucruri deodata si de aceea nici ochiul nu poate fi atent la mai multe detalii deodataSmile...de exemplu daca te doare ceva ,iar tu iti dai cu pumnul peste picior de exemplu ...nu vei mai simti durerea dintai ci numai cea de picior,iar dupa ce cea de picior va trece,va reveni prima(chestia asta imi aminteste de instructiunea whileHaha )
apropo de iluzie...acea iluzie apare din cauza faptului ca omul nu poate face doua lucruri deodata si de aceea nici ochiul nu poate fi atent la mai multe detalii deodataSmile...de exemplu daca te doare ceva ,iar tu iti dai cu pumnul peste picior de exemplu ...nu vei mai simti durerea dintai ci numai cea de picior,iar dupa ce cea de picior va trece,va reveni prima(chestia asta imi aminteste de instructiunea whileHaha )

Show Content

Uhh, aici era Sherlock. GJ
Sincer mie nu prea imi pasa de istorie...traim in 2011Wink
(12-09-2011, 11:11 PM)roby14 Wrote: Sincer mie nu prea imi pasa de istorie...traim in 2011Wink

Foarte rau. Smile

Eu fara istorie nu pot sa traiesc, nu pot sa traiesc cu gandul "Ce s-a intamplat atunci?".
Sup
E calumea istoria. Momentan studiez revoluţia franceză, engleză şi americană. xD
(12-09-2011, 11:08 PM)Hegan Wrote: Urmatorul citat va parea o jocnire dar nu e:Ori traiesc printre oameni ce nu stiu sa traiasca ori nu mai stiu.Am zis ca nu mi-a placut cum s-au comportat cu noi dupa terminarea ultimului razboi mondial si nu e un idol doar imi place de el,cum conducea armata.

Jocnire nejocnire, n-am inteles citatul. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 360,786 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,700 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
Wink Thread n00b / funny [Spam Thread 2] iustintoma 399 141,808 07-30-2010, 07:32 PM
Last Post: Szekemri
  Spam Thread Raducu' 433 111,499 07-13-2010, 11:41 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 11 Guest(s)