Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bine ati venit [obsolete]
#81
Nah, hai ca de acum v-ati pricopsit cu mine pe cap.Cand apar probleme (hardware+software+tehnice) cu forumul, dati un semn si incerc sa le rezolv cat mai repede posibil.

Have fun!
#82
Salut, multi ma stiau de pe GGP, dar pentru cei ce nu ma stiu: sunt Sabin sunt din Titu (DN7).
#83
Salut, Sabin! Eu ma numesc Alucard pe GGP.

Imi explica si mie cineva care este treaba cu Adrian aka Dark4ever? Salut, apropo!
#84
Helper, era sa fac infart la joculetul acela pe la level 3!!! Macar ai dat o avertizare.
#85
La ce joc anume te referi? Probabil, te referi la Scary Maze, dar nu imi amintesc sa il fi pus aici pe site... Sau nu?
#86
Ma refer la asta, si chiar tu l-ai pus.
#87
Da, dar unde si cand? Ca eu nu imi amintesc exact cand am postat jocul respectiv. Si ma bucur ca ti-a placut Grin.
#88
Helper Wrote:Da, dar unde si cand? Ca eu nu imi amintesc exact cand am postat jocul respectiv. Si ma bucur ca ti-a placut Grin.


Uita-te la Mesaj : #68 din Subiectul:Bine ati venit pe World of Gothic.org (adica unde scriu eu acum).Tu ai scris pe 05-19-2008 05:35 AM.Sper ca am fost explicit.
#89
Salut Sabincostin si bine ai venit pe forum!
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
#90
bechristian95 Wrote:
Helper Wrote:Da, dar unde si cand? Ca eu nu imi amintesc exact cand am postat jocul respectiv. Si ma bucur ca ti-a placut Grin.


Uita-te la Mesaj : #68 din Subiectul:Bine ati venit pe World of Gothic.org (adica unde scriu eu acum).Tu ai scris pe 05-19-2008 05:35 AM.Sper ca am fost explicit.

Ahh...acum imi amintesc Grin. Scuze pentru confuzie.
[EDIT] Nu vi se pare ciudat ca sunt doi Razvyrap pe forumul nostru?
Asta pe care il stim cu totii si asta care nu a postat deloc.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Bine aţi venit pe wog.ro! Szekemri 0 2,415 12-16-2011, 01:18 PM
Last Post: Szekemri
  Bine ai venit! Hegan 14 5,690 09-29-2011, 06:46 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 34 Guest(s)