Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sportul in viata noastra
#51
(01-08-2012, 11:29 AM)old nick Wrote: Mai nou, din cauza sportului practicat in tinerete acum practic ocazional fizioterapia Haha.

Un alt motiv sa nu ma apuc de sport. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#52
Baschet cand e vreme bunaWink
cu colegii de internat, ne distram de minune
si cateodata alergatu
de la sala de net la internatHaha
in rest, sportu meu extrem este ..statul in pat...Haha
replyReply
#53
Eu am 6 luni de sala si mi-am propus sa ma tin inca 2 ani si sa trag tare apoi voi veni doar pentru mentinere.

Si fotbalul imi place mult sa joc dar nu-mi place sa ma uit Smile.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#54
(01-08-2012, 11:30 AM)Terente Wrote:
(01-08-2012, 11:29 AM)old nick Wrote: Mai nou, din cauza sportului practicat in tinerete acum practic ocazional fizioterapia Haha.

Un alt motiv sa nu ma apuc de sport. Haha

Se spune ca pentru fiecare ora de sport facuta, traiesti o ora in plus. Avand in vedere ca sportul poate fi destul de distractiv, mi se pare o afacere destul de buna.
Cat despre sporturile practicate de mine, in afara de cele doua ore de sport de la scoala (in care facem lucruri destul de variate, de la gimnastica si exercitii de forta pana la baschet sau fotbal) nu ma omor cu firea, cu toate ca imi place sa fac sport ori de cate ori am ocazia. Problema e ca nu prea am ocazia.
replyReply
#55
Sportul ii viata mea.Ceea ce practic des e fotbalul si parkour-ul.
replyReply
#56
(01-08-2012, 04:47 PM)Altair Wrote: Sportul ii viata mea.Ceea ce practic des e fotbalul si parkour-ul.

Mai tarziu, viata ta o sa fie iubita ta Haha.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#57
(01-08-2012, 04:49 PM)Carnage Wrote:
(01-08-2012, 04:47 PM)Altair Wrote: Sportul ii viata mea.Ceea ce practic des e fotbalul si parkour-ul.

Mai tarziu, viata ta o sa fie iubita ta Haha.

De ce o faci sa sune asa trist? Sad
replyReply
#58
(01-08-2012, 04:50 PM)Altair Wrote:
(01-08-2012, 04:49 PM)Carnage Wrote:
(01-08-2012, 04:47 PM)Altair Wrote: Sportul ii viata mea.Ceea ce practic des e fotbalul si parkour-ul.

Mai tarziu, viata ta o sa fie iubita ta Haha.

De ce o faci sa sune asa trist? Sad

Sunt realist Grin.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#59
Carnage tu 6 eo 5 luni de sala ... am degand sa trag cat mai mult timp si cat mai tare pana la 18 ani si sa vad cum o sa arat dakami place bag mentinere daka nu bag proteine insa am 39 in brat la cald 35-36 la rece si am inceput cu 36 la cald deci am facut abdomen intre timp super bengos patratele mari faine dar nu se prea vad 4 patratele sus si 2 mari mari jos Wink am un V de te speri spatele vreau sal mai latesc cam 30 % din cat ii acu, peptu vreau sal fac mai mare desi inainte nici nu puteam sa incord peptu Haha acu mai mere in fine 6 luni 60 Kg la piept 6 exerciti cu banca jos 12 repetari 4 ex cu banca sus tt 12 si 4 la aparat fluturari tt 12 si creka fac ce fac si bag 6-6-4 zi si tu ceva de Tn!! Grin
replyReply
#60
eu mai astept sa ma inalt...am 1.80 aproape(cativa milimetrii in minus)...si pana nu ajung ceva mai inalt putin nu ma apuc de sala. Eventual ma apuc de inot...e cel mai bun sport pentru extinderea muschilor. Inotul, schiatul si daca aveti ocazia sa cositi cu coasa...faceti-o...se spune ca (,) coasa este sportul care iti pune toti muschii in miscare! Acum stiu ca veti rade de mine. La tara numai eu simteam ce intinderi faceam dupa ce adunam lucerna de 3 ori pe zi pentru animaleHaha. Vreau sa ma mai inalt si dupa ma bag tare la sala.
Old nick in ce consta fizioterapia?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Toungue Viata pe care o traim Cryssalis 195 59,489 09-28-2012, 11:07 PM
Last Post: Cryssalis
  Benzile Desenate - Copilaria Noastra Zamolxis1 31 8,654 03-12-2012, 04:54 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)