Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discuţii Zilnice #5
Warhell, stai linistit ca il mai stiu pe unu Nae Baros, bun de moderator, ca ne invata sa taiem lemne si sa caram materiale de la depozit cu duba!!!
Ia uite un concurs de-al lui: Peisaje in care sa includa bucati de gresie neagra si alba in acelasi cadru, nefinisate!
Locul I: Iti aduce gratuit la domiciliu comanda de o cutie de gresie din depozit!
Locul II: Primesti diploma in care esti desemnat lemnul anului!
Locul III: Un topor cu coada de fibra de sticla marca Finteusi Cowboys!Sad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(01-10-2012, 08:27 PM)Zamolxis1 Wrote: SINGURA TA TREABA E SA VEZI DE BUNA FUNCTIONARE A CONCURSURUILOR
Ceea ce nici unul dintre cei 3 moderatori (+ adimnul) nu o fac.
Sup
Gata ma calmez ca nu mai am nevoie de Warnuri...ti-as spune prin pm ce-am de spus, numai asa sa ma descarc! Macar old nick si Terente mai au timp si de forum, concursuri, fun s.a...
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Ma simt foarte vinovat pentru tot ce se intampla. Imi pare rau...

De acord, tocmai de asta chiar mi-a placut initiativa lui old nick de a ne pune pe noi sa facem singuri concursurile dupa regulile noastre. Si mi-a placut chestia asta. Oricum eu zic ca unde-i mult strica...si aici e mult!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

ba voi va auziti ce vorbiti?
oldnick stai calm
forumul chiar are nevoie de 2 moderatori
dar nu ma astept ca unii de aici sa inteleaga acest lucru
nu comentez nimic!
(01-10-2012, 08:31 PM)Zamolxis1 Wrote: Gata ma calmez ca nu mai am nevoie de Warnuri...ti-as spune prin pm ce-am de spus, numai asa sa ma descarc! Macar old nick si Terente mai au timp si de forum, concursuri, fun s.a...

Descarca'te daca vrei in mesageria mea Grin.
Sup
Nu are de ce sa iti para, Stafful poate sa isi faca ce parere vrea acum despre mine si Warhell...dar pana nu zicem ce avem de spus nu ne lasam. Tocmai calitatea asta imi place la Warhell...si tocmai de asta continui. La fel cum ai facut tu cantecul lebedei...la fel facem si noi acum!
Nu defapt noi citim, eu nu cred ca literele se pot auzi...cel putin eu nu le-am auzit niciodata!Sad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(01-10-2012, 08:27 PM)Zamolxis1 Wrote: EXISTA ADMIN, sUPERMODERATOR SI MODERATOR!!! CERTURILE POT FI OPRITE SI DE MEMBRII...PARCA AI MAI FOST MODERATOR SI AI MAI POSTAT AICI PE FORUM!

Membrii nu pot oprii certurile ca un mod/admin. In cazul in care intalnesc un user care nu poate fi calmat se apeleaza la ban temporar sau permanent si se rezolva problema.

(01-10-2012, 08:27 PM)Zamolxis1 Wrote: SINGURA TA TREABA E SA VEZI DE BUNA FUNCTIONARE A CONCURSURUILOR, DE CURATAREA THREADURILOR NEFOLOSITOARE, SI DIN CAND IN CAND FACI PE MEDIATORUL!

Asa si? Nu mi-am facut bine "meseria"? Nu prea inteleg ce vrei sa zici.. si incearca sa nu mai folosesti Caps Lock.
nu am spus ca nu, dar eu pun pariu ca nu ai organizat un concurs. Eu unul am prins, si ala era organizat de doi ani de zile...dar desigur pana la urma Terente, si il admir pentru asta, a reusit sa reinvie acel concurs. Ceilalti trei ii inteleg nu au timp de forum, sesiuni, prietena, s.a probleme mai importante ce tin de viata reala. Ii inteleg...dar fara suparare, aici ma si opresc, sunt curios ce ai sa faci tu in pozitia de moderator! Fara suparare in ca odata! Gata ma opresc, si o perioada iti analizez pozitia ta fata de forum. Iar dupa acea perioada, imi voi face un thread frumos, gen cantecu lebedei in care voi scrie lucrurile care imi convin sau nu...nu ma astept sa le aplice cineva, nici macar sa le citeasca. Ci vor fi acolo, asa ca un semn! Cu asta am terminat, am mai luat un Warn si nu mai vreau unul, desi trebuie sa imi spun parerea cumva, ma voi abtine, si voi sta in banca mea!Sad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ... Szekemri 1,000 143,636 03-06-2015, 08:26 PM
Last Post: Hydrax
  Discuţii Zilnice 9 Warhell 1,006 227,779 09-13-2013, 10:09 PM
Last Post: Kristi
  Discutii Zilnice #8 Robi 944 175,964 02-02-2013, 09:40 PM
Last Post: Warhell
  Discuţii Zilnice #7 Szekemri 980 228,448 10-13-2012, 08:12 PM
Last Post: Robi
  Discuţii Zilnice #6 Zamolxis1 949 160,610 07-12-2012, 12:02 PM
Last Post: Robi
  Discuţii zilnice #4 Zamolxis1 993 213,706 01-05-2012, 10:51 PM
Last Post: Carnage
  Discutii New Rpg Cryssalis 1,002 328,692 01-05-2012, 08:56 PM
Last Post: Zamolxis1
  Discutii Zilnice #3 Carnage 1,000 248,591 10-18-2011, 07:58 PM
Last Post: Szekemri
  Discutii Zilnice #2 Raducu' 499 92,729 09-04-2011, 11:06 PM
Last Post: Warhell
  Discutii Zilnice #1 Ducipal 1,020 216,595 02-19-2011, 03:43 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 7 Guest(s)