Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discuţii Zilnice #6
pai cine te-o pus sa mergi la electronica?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Nu m-ai inteles. E o materie ce trebuie sa o fac. Si sincer nu vad cum o sa ma ajute mai incolo, daca voi urma o cariera de programator.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Terente cam cat mai e pana termini Test of Darknes ?Deabea astept Grin
(03-21-2012, 07:44 PM)soul of darknes Wrote: Terente cam cat mai e pana termini Test of Darknes ?Deabea astept Grin

Pai 2 probe + pagina de start sunt gata. In mod normal in 20 de minute il termin. Dar fiind racit, nu am chef de nimic. O sa-mi impun un termen limita ca sa nu pot sa nu ma apuc de treaba.

Deci,
In 25 martie il voi publica.

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Adica luni .Grin abia astept
(03-21-2012, 11:20 AM)Terente Wrote:
(03-21-2012, 10:54 AM)Zamolxis1 Wrote: Serios acu, ce s-a intamplat de a luat ban?...chiar nu cred ca a scris ceva care nu era la locul luiSad.

Trebuia spus acest STOP mai de mult. Dar e bun si acum. Poate se va invata minte ca in lumea aceasta toti avem aceleasi drepturi, iar rasismul este sustinut doar de oameni care au anumite probleme de gandire, ca sa nu zic altfel.

Poate ca am meritat acel ban, care din cate am inteles trebuia sa mi se scoata maine, nu stiu ce te-a determinat sa mi-l scoti acum.
Tu zici ca rasismul e sustinut de oamenii cu probleme de gandire..uite..iti dau un exemplu, prin asta nu m-ai jignit doar pe mine, ci si pe alte milioane de oameni care sunt rasisti..asta te transforma si pe tine intr-un rasist. Haha

Sper ca nu ai luat'o ca pe o insulta.
Sup
(03-21-2012, 10:33 PM)Warhell Wrote: Tu zici ca rasismul e sustinut de oamenii cu probleme de gandire..uite..iti dau un exemplu, prin asta nu m-ai jignit doar pe mine, ci si pe alte milioane de oameni care sunt rasisti..asta te transforma si pe tine intr-un rasist. Haha


Nu am luat-o ca o insulta. A face o afirmatie adevarata nu inseamna a fi rasist.

Eu nu am afirmat si gandit niciodata ca oamenii rasisti ar trebui sa pateasca ceva doar pentru ca sunt rasisti. Cunosti pe cineva ce a facut asta de mai multe ori? Eu parca stiu pe cineva.

Imi spun parerile clar si intr-un mod in care nu jignesc, deoarece las sa vada toti ca asta e parerea mea cand fac astfel de remarci. Nu trebuie sa se ia nimeni dupa ea.

Oricum sper ca v-au prins bine banurile, atat tie cat si lui Soul.

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Maybe, maybe notSmile
Daomne ce stricti sunt cei de pe forumul metin 2...am intrat acolo pentru un prieten sa il ajut cu sfaturi pentru caracter. Si am mai scris la o sectiune ceva despre joc. Fi-ti atenti, am amintit doar de wow si de serverul us si mi-am luat ban, dupaia cam la o ora mi l-au ridicat banul pe motiv ca nu am pus link-uri deci nu am facut o reclama asa de mare. Dupaia am facut o comparatie dintre staff-ul de pe ro si cel de pe us, si mi-au dat warn pentru insulta. Cat de paranoici pot fi oamenii aiaHaha...defapt au si cu cine, la cate specimene sunt pe forumul alaHaha. Apoi azi am intrat pe joc, cand vad jos la bara de chat, ca un player injura ca dobitocu' si facea pe smecheru', l-am pus frumos la punct, si gata o terminat cu injuraturile. Apoi am stat frumos la pescuit cu un player care mi-a spus cum mai sunt preturile. Si se pare ca s-ar putea sa imi refac itemele de pe char, deoarece itemele care pica din pesti s-au scumpitHaha.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(03-22-2012, 10:56 AM)Zamolxis1 Wrote: Daomne ce stricti sunt cei de pe forumul metin 2...am intrat acolo pentru un prieten sa il ajut cu sfaturi pentru caracter. Si am mai scris la o sectiune ceva despre joc. Fi-ti atenti, am amintit doar de wow si de serverul us si mi-am luat ban, dupaia cam la o ora mi l-au ridicat banul pe motiv ca nu am pus link-uri deci nu am facut o reclama asa de mare. Dupaia am facut o comparatie dintre staff-ul de pe ro si cel de pe us, si mi-au dat warn pentru insulta. Cat de paranoici pot fi oamenii aiaHaha...defapt au si cu cine, la cate specimene sunt pe forumul alaHaha. Apoi azi am intrat pe joc, cand vad jos la bara de chat, ca un player injura ca dobitocu' si facea pe smecheru', l-am pus frumos la punct, si gata o terminat cu injuraturile. Apoi am stat frumos la pescuit cu un player care mi-a spus cum mai sunt preturile. Si se pare ca s-ar putea sa imi refac itemele de pe char, deoarece itemele care pica din pesti s-au scumpitHaha.

Presupun ca e un forum cu multi admini, nu? Asa se intampla in astfel de locuri, dorinta de demonstrare a puterii e imensa, tinand cont ca metin2 este un joc pe care in joaca si multi copii sub 15 ani. Iti dai seama ca sunt si moderatori de varsta mai mica care ard de nerabdare sa isi foloseasca aceasta putere data.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ... Szekemri 1,000 186,178 03-06-2015, 08:26 PM
Last Post: Hydrax
  Discuţii Zilnice 9 Warhell 1,006 273,877 09-13-2013, 10:09 PM
Last Post: Kristi
  Discutii Zilnice #8 Robi 944 217,651 02-02-2013, 09:40 PM
Last Post: Warhell
  Discuţii Zilnice #7 Szekemri 980 261,735 10-13-2012, 08:12 PM
Last Post: Robi
  Discuţii Zilnice #5 Carnage 953 202,341 02-14-2012, 06:28 PM
Last Post: Carnage
  Discuţii zilnice #4 Zamolxis1 993 254,981 01-05-2012, 10:51 PM
Last Post: Carnage
  Discutii New Rpg Cryssalis 1,002 361,448 01-05-2012, 08:56 PM
Last Post: Zamolxis1
  Discutii Zilnice #3 Carnage 1,000 286,287 10-18-2011, 07:58 PM
Last Post: Szekemri
  Discutii Zilnice #2 Raducu' 499 114,726 09-04-2011, 11:06 PM
Last Post: Warhell
  Discutii Zilnice #1 Ducipal 1,020 270,444 02-19-2011, 03:43 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)