Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multiplayer discussion 3
Aici Cristian are dreptate... eu daca aveam admin de mult primea bann pentru ca stie numai sa insulte sa injure si sa isi bata joc... de multe ori o primit a doua sansa ,asa ca cel mai bine o facut Cristian Noteeth
Acuma pentru ce Dumnezeu am mai loat ban de La Cristian ? acuma chiar ca nu am mai facut nimica Am avut clasa de Cetatean si desteptu de Cristian ma facut din nou VAGABOND si-a batut joc de mine cat a vrut el si dupa aia mi-a dat ban si la descriere o zis nu iti dau clasa ce dracu inseamna asta ? JACK DORELYS pentru numele lui Dumnezeu ce face Cristian isi bate joc de mine si nu numai de mine de multi da cum vrea el KICK ..... Asa pleaca toti de pe servar si ramane el singur asa e mai bine Semnat Adrian ........................................
Motivul ban-ului a fost class request. Ai fost facut vagabond pentru ca nu iti faceai indatoririle de cetatean si nu respectai faptul ca nu ai voie in baraci si continuai sa intri.
Cinstit Adrian, nu prea respectai jocul.
Ba ma-m rugat de tine Cristian sa ma faci Fierar sau sa-mi dai clasa tu te faceai ca nu auzi nimic am iesit din Baraci mah eram afara la poarta si acolo mi-ai dat ban pana si Kriskiy nu te mai suporta deja multa lume se plange de cand e cristian ADMIN lasa-ma domne sa joc si eu Rp sa am si eu o clasa nu mai tot Imi da ban si kick
Cristian ai fost foarte dur.
Nu spun ca Adrian respecta regulile si nu ar fi trebuit sa ii ceri alta clasa nu se face asa.
Dar nici ban nu trebuia sa ii dai
[Image: ServerList.php?ip=92.87.3.8&port=28960]
Tocmai am primit BAN de la Throusus. Omul asta se crede mare "lord". Motivul, i-am dovedit, ca... oricum, habar nu am cine l-a facut admin. De 2 zile, se crede "CENTRUL UNIVERSULUI", parca era Adminul Central. Si, intreadevar, Cristian e dur, (si nu contest ceea ce zici). Dar, aici are perfecta dreptate, prea mult ma injurai. Nu are sens sa mai deschid discutia, dar fara tine, parca lipseste "sarea&piperul" (omul care ne enerveaza pe toti). Dar, acum serios, intru pe server, vreau sa vorbesc cu cineva, iar Throusus, ma baga la inchisoare: "Asa a zis judecatorul". Apoi, BAN. Inteleg, BAN dai in cazuri exagerate. (
Tu esti cel care foloseste bugul jocului de a iesi din inchisoare, asa ca nu te mai plange degeaba.
FlowerFlower
(09-09-2013, 02:05 PM)dorelys Wrote: Tu esti cel care foloseste bugul jocului de a iesi din inchisoare, asa ca nu te mai plange degeaba.

Ce BUG? Cel cu tercutul prin pereti? Nu asa ieseam, nici nu eram login. Asta ti-a spus Thorusus. Aveam si freez Like, era langa mine Like. Oricum, nu am mai folosit BUG. Deci, banuiesc ca Hegan si Thorusus ti-au spus? Ei, tin sa te informez, ca am intrat 3 sec. APOI BAN. Eu cred ca nu pentru inchisoare, cred ca pentru "nu i-am ascultat oriniile". Murea de plictiseala si nu avea ce face. Ia intreaba-l de ce eram la inchisoare? (Crede-ma nu o sa primesti niciun motiv)
Defapt, mi-au confiramat amandoi ca ai iesit de patru ori de la inchisoare prin bugul acela si nu ar fi prima data, mi-ai facut si mie chestia asta de cateva ori si stai fara griji, banul iti va fi ridicat imediat cum intra Jack. (la el e serverul)
FlowerFlower


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Multiplayer Moderation 1 1,710 07-13-2014, 10:22 AM
Last Post: Szekemri
  Multiplayer discussion 4 Edd 455 94,152 04-02-2014, 06:18 PM
Last Post: ShadowZz
Smile Sugestii MultiPlayer Robi 0 2,000 09-10-2013, 11:46 PM
Last Post: Robi
  Gothic Multiplayer Video/Pics BeoWulf 30 9,969 09-08-2013, 01:27 PM
Last Post: Edd
  Project Destiny Gothic Multiplayer daniels 11 4,981 08-28-2013, 04:28 PM
Last Post: cornel
  Multiplayer discuții 2 Szekemri 254 53,908 07-23-2013, 11:24 PM
Last Post: Edd
  Multiplayer discuţii Szekemri 604 100,849 07-17-2013, 11:33 PM
Last Post: Cristian
  Gothic Multiplayer: Intrebari & Raspunsuri HeRoNaMeLeSs 52 14,883 05-30-2013, 04:22 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer project Szekemri 38 12,123 05-05-2013, 10:49 PM
Last Post: Bogdan
  Tutorial install - Gothic multiplayer Accrescere Szekemri 17 14,828 05-05-2013, 10:05 AM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)