Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cine sunt eu? Dar cine e el?
#51
Multumesc hegan ca ai observat si membri mai noi Haha am sa las si eu mai tarziu parerea mea despre restu comunitati ...cu toti aveti ceva special asta e sigur .Asta face forumul mai unic fata de altele
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#52
Defecte: 1) Cateodata nu pot spune cu adevarat ceea ce gandesc, iar atunci cand o fac, de obicei nu iese bine.
2) Gandesc mult prea mult in legatura cu unele lucruri.
3) Nu ma simt bine in compania oamenilor. (Nu toti.)
4) Sunt mult prea competitiv si vreau mereu sa fiu "sus".
5) Renunt destul de usor la unele lucruri.
6) Cel mai mare defect e ca urasc tot si doresc ca totul sa se sfarseasca (adica omenirea sa dispara), urasc oamenii, animalele si multe alte chestii. Imi pare rau ca sunt asa, dar asta e, nu am ce sa fac, asta simt.

Calitati: 1) Am invatat sa nu bag in seama orice idiot, astfel ca nu ma supar repede.

Parerile mele despre voi:

Terente, te respect, sincer, cel mai mult de pe acest forum, cred ca esti singurul care ii ajuta mereu pe cei nou veniti, in legatura cu orice.

Bogdan, al doilea dupa Terente tu esti, dornic mereu sa faca ceva nou, dar si un devotat moderator, care isi face mereu treaba perfect.

Kristi, nu prea stiu ce sa zic, dar din ce am vazut pana acum, nu pot decat sa te felicit pentru ceea ce faci.

Cristian, unul dintre cei cu care am vorbit cel mai mult de pe acest forum si care ma inteleg cel mai bine.

Soul, fara suparare dar pari un copil rasfatat.

Hegan, daca nu ai fi spus, nu as fi crezut ca ai 12 ani. Parerea mea este ca o sa ajungi un om respectat in viata. Felicitari.

Warhell, nu am avut ocazia sa vad ce faci(ai avut ban de cand am venit eu), dar pana acum, am totusi o parere buna despre tine.

Dygytal, mein freund, cam atat. Grin

Roby, la inceput aveam o parere buna, dar mai tarziu s-a schimbat. Nu complet, dar sa vedem ce rezerva viitorul.

Cornel, este un tip de treaba, caruia ii place mult Sasuke. Grin

De restul nu prea am ce sa zic.
FlowerFlower
replyReply
#53
Defecte:
1)Cand fac ceva si nu imi iese un lucru sau nu sunt apreciat macar putin pt acel lucru imi bag ..... si il las...
2)Incerc sa vad partiile bune in oricine....
3)Uneori imi pun prietenii inaintea mea....(doar prietenii buni restu sa ........)
4)Sunt cam competitiv....
5)Incerc sa ii fac pe toti sa ma placa....
6)Uneori ascult prea mult ce zic altii
Calitati:
1)Incerc sa fac totul pana la capat.
2)Uneori imi pun prietenii inaintea mea....
3)Imi place sa imi fac pretini
4)Incerc sa nu am cu nimeni rau...
5)Incerc sa ma am bine cu toti profi(daca te ai bine ai numai de castigat)
6)Foarte realist....
7)Nu pup pe nimeni in ...
8)Foarte glumet

Parerile mele despre voi:
Terente:esti cel mai tare, ii ajuti pe toti, nu te certi,vezi partea plina in tot si nu te-am vazut vre-odata ca ai fost nedrept fata de cineva si te respect pentru asta... JOS PALARIA
Bogdan: momentan nu am nici o parere buna nici rea despre tine poate mai tarziu raspund....
Kristi:esti AS stii de gluma, ii intelegi pe toti si nu te-am vazut vre-odata ca ai fost nedrept cu cineva...mult respect
Roby:Fratele meu cu infinitati de fanii Haha
Soul:Celalalt frate al meu,cu care glumesc mereu, nu mai stiu cand ne speriasem ca luom ban Haha, dar nu sunt sigur daca e fratemiu sau sormea Haha
Raducu:Nu prea am rusit sa te cunosc atata de bine dar tot ce faci e AWESOME!!
Zamolxis: Esti tare, un mic poet/prozator Grin si mereu de treaba....
Hegan:Incearca sa nu te mai oftici atat, dar esti un tip ok, si se cam observa ca ai 12 ani eu iti da deam mai putin dar nu conteaza Grin

Old nick:Esti foarte de treaba, eu iti dadeam maxim 18-20 de ani Haha oricum ma bucur ca gothic este in viata tuturor la orice varsta
DygytalTongueretenu meu (singuru care mi-a zis Luminatia sa Haha) esti foarte OK si din cate am vazut te intelegi cam cu toti (acum la inceput a fost cam greu Haha)
Warhell: Un nazis (si am zis tot Wink Haha ) Esti OK,o ai la haxball si te implici, dar am vazut ca nu ai fost cuminte Haha
Cristian/Ionutzel: Un tiran Haha esti de treaba, din cate am obeservat esti un gamer adevarat(cel mai bun la ce joc joaca,) cam competitiv....
Dorelys: Esti ok,de treaba, te implici, o ai cu scripturile si restu, esti un pic temperamental uneori....

Show Content

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#54
Da, pai, dorelys, e mai complicat la mine, ca ma bate nepasarea rau de tot in ultima vreme, si asta duce in mare parte la impresii mai negative... Ce sa faci, nu poti sa le faci la toti pe plac.
replyReply
#55
Da stiu, dar esti prea indiferent, dupa parerea mea.
Si stii de ce cred asta, peste tot in topicurile vechi citeam ca esti un tip nou care se implica in multe si promite multe, de cand sunt eu, nu de mult, nu am vazut nimic din acel Robi, pe care eu inca nu il cunosc.
FlowerFlower
replyReply
#56
Pai ce vrei ajungi la un moment dat cand nu iti mai arde de nimic.... Nu-i sa fanu meu?? Haha

A da si sasuke a fost o nebunie temporara Haha si acum il tin ca nu am ce altceva sa pun....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#57
(08-22-2013, 12:34 AM)dorelys Wrote: Da stiu, dar esti prea indiferent, dupa parerea mea.
Si stii de ce cred asta, peste tot in topicurile vechi citeam ca esti un tip nou care se implica in multe si promite multe, de cand sunt eu, nu de mult, nu am vazut nimic din acel Robi, pe care eu inca nu il cunosc.
Ma implicam, da la un momendat nu se mai merita.
Acum, n-am un comp de pe ce as putea sa fac ceva.
Eram mai activ pe vremea cand eram moderator si stergeam juma dintr-un thread ca nu era adecvat subiectului Haha.
replyReply
#58
Wow, tocmai mi-am amintit de existenta acestui thread, doamne ce tare e sa dai jos panzele de paianjen dupa ce nu am mai intrat pe el de vreun an de zileGrin.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#59
(08-22-2013, 12:30 AM)roby14 Wrote: ... Ce sa faci, nu poti sa le faci la toti pe plac.

Nici nu trebuie, asta-i ideea. Wise man
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#60
Mi-am schimbat o parere, Robi e super tare. Grin
FlowerFlower
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)