Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
(04-22-2014, 08:14 AM)Warhell Wrote: Uitaţi-vă la episodul ăla special cu Scooby Doo în care se duc la Wrestlemania şi fac ce fac ei deobicei.
Apare de vreo minim 5 ori semnul Illuminati, şi încă foarte clar.
NUUUU, nu cred asa ceva. Sad(
Voi stiti ca daca aia voiau sa controleze lumea nu puneau semne pe bani sau chesti de astea? Cum era aia cu paharul si serpi, ala e insemnul grec al zeului medicinei, deci nu are cum sa fie al altui zeu decat inprumutat de la ei, grecii au trait inainte de aia si eu au creat semnul asta primi, deci e din nou doar o iluzie creata de ala, cine stie, poate si ala e mason.Haha
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



Gata si cu vacanta de Paste.
Vine 1 mai, cea mai frumoasa zi libera, fara cocalari care fac gratare in parc cu manele din dacie la maxim.
Şi fără păduri în flăcări.
Sup
Si fara retardati ce fac pe desteptii la tv.

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
(04-22-2014, 11:14 AM)Hegan Wrote: Voi stiti ca daca aia voiau sa controleze lumea nu puneau semne pe bani sau chesti de astea?

Explicami logica ta..de ce nu ar pune semne?
Pana si cainele isi marcheaza teritoriul
(04-22-2014, 01:39 PM)meph144 Wrote: Explicami logica ta..de ce nu ar pune semne?
Pana si cainele isi marcheaza teritoriul

Probabil din acelasi motiv pentru care un evreu din Germania in timpul celui de-al doilea razboi mondial nu si-ar pune un banner pe casa cu mesajul "Aici locuieste un evreu". In chestii de genu' asta e nevoie de precautie, ca nu e un joc prin care vrei sa afli cati oameni isi dau seama de ce faci si cati nu.
(04-22-2014, 01:23 PM)cornel Wrote: Si fara retardati ce fac pe desteptii la tv.
Aia sunt mereu la TV.
(04-22-2014, 01:51 PM)Kristi Wrote:
(04-22-2014, 01:39 PM)meph144 Wrote: Explicami logica ta..de ce nu ar pune semne?
Pana si cainele isi marcheaza teritoriul

Probabil din acelasi motiv pentru care un evreu din Germania in timpul celui de-al doilea razboi mondial nu si-ar pune un banner pe casa cu mesajul "Aici locuieste un evreu". In chestii de genu' asta e nevoie de precautie, ca nu e un joc prin care vrei sa afli cati oameni isi dau seama de ce faci si cati nu.
Nu executa nimeni masoni Wink Dupa tine loc de piramide ochi etc ar trebuii sa puna "SUNTEM MASONI.VREM SA CONDUCEM LUMEA"
Toate semnele folosite de masoni au si alte semnificati.Pot fi considerate coincidente.

Cand un imperiu cucereste nu isi ridica steagul pe unde a trecut?
(04-22-2014, 12:20 PM)soul of darknes Wrote: Gata si cu vacanta de Paste.
Vine 1 mai, cea mai frumoasa zi libera, fara cocalari care fac gratare in parc cu manele din dacie la maxim.

Bună asta. Fără cei precizați de tine de 1 mai. Haha

Show Content
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 74 Guest(s)