Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
What the.. Haha Unde-a ajuns si Gothicul. Atat de neinteles.

https://www.facebook.com/pages/Gothic/28...355547#_=_
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(04-26-2014, 12:10 PM)Cor Angar Wrote: What the.. Haha Unde-a ajuns si Gothicul. Atat de neinteles.

Gothic

Daniel Stefan: Asta e joc! Haha
Îmi place · Răspunde · acum 9 minute

Gothic: Stim Haha
Îmi place · acum 8 minute

_______________________________________

Si la coperta au poza din joc. Haha
FlowerFlower
gothic nu e si un tip de "fashion " ? stiu de gothici aia din southpark Haha
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
Looooollll :O unde a ajuns batranul gothic Haha poza de coperta la (un fel de)EMO Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
(04-26-2014, 02:28 PM)BeoWulf Wrote: gothic nu e si un tip de "fashion " ? stiu de gothici aia din southpark Haha

http://en.wikipedia.org/wiki/Gothic_fashion
(04-26-2014, 02:28 PM)BeoWulf Wrote: gothic nu e si un tip de "fashion " ? stiu de gothici aia din southpark Haha

Ba da. Pagina aia era o pagina facuta probabil de o fetita care urmareste curentul Gothic. Haha da' cu coperta n-a nimerit-o deloc.

+ si pe pagina noastra de facebook avem vreo 4-5 rockerite care au dat like doar pentru ca are titlul "world of gothic". Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Daca scri doar gothic nu vei primi decat poze de astea si nu cu jocul, trebuie sa scri la care Gothic te referi, ciudat nu?Haha Alteori iti rezultate pentru stilul arhitectural gotic.Haha
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



(04-26-2014, 08:11 PM)Hegan Wrote: Daca scri doar gothic nu vei primi decat poze de astea si nu cu jocul, trebuie sa scri la care Gothic te referi, ciudat nu?Haha Alteori iti rezultate pentru stilul arhitectural gotic.Haha

Not that strange, really. Adica, vorba aia, curentul gothic e ceva mare mare. Piranha Bytes e formata din cativa membrii, pana la urma.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Cum o sa petreceti de 1 mai ?
Deci am postat asta pentru Hagen dupa ce la facut pe Soul cainele lui warhell

meph Wrote:Legat de Hegan, micul Napoleon de pe wog ..
Show Content
Show Content
(pot edita inaltul Napoleon daca ofensez)

A fost sters si am primit warn pt Post jignitor la adresa lui Hagen
Postul lui Hagen,cu adevarat jignitor pt soul of ramane pe forum cu o replica de la cor angar "Nu ar trebui sa fi asa de dur" ...wtf

Postul lui Hagen,care a fost putin cam dur...

hagen Wrote:Hegan Wrote: Deci Soul, tu tot ce faci pe forumul asta e un singur lucru, si e de cand ai venit, iti place sa fie animalul de companie al lui Warhell, el are satisfactia ca se simte superior prin faptul ca unul ca tine vrea sa se tina dupa el ca animal care vrea sa-si impreioneze stapanul. Tu un post nu faci fara sa te astepti ca Warhell sa iti zica ceva, nu te injur, e doar foarte amuzant ca odata vorbeai de caini fara stapani si uita-te acum tu ai stapan ce noroc, acum ceva timp latrai pe aici si in sfarsit lui Warhell i s-a facut mila de tine.Haha


Forum Jump:


Users browsing this thread: 21 Guest(s)