Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
Soul mai scrie odata ca nu am inteles.Haha Ce cearta cu Napoleon?Haha Eu am vrut doar sa-i spun lui Memp ca nu are decat sa posteze jicniri la adresa oricui ca mie nu mi le zice asa ca nu este problema mea.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



(04-27-2014, 08:19 PM)Hegan Wrote: Soul mai scrie odata ca nu am inteles.Haha
Poftim:
"Exact, Meph nu te-a jignit pe tine, asta e cearta lui cu Napoleon, sa nu ne bagam."
Foarte bine, acum sterge tot si mai scrie odata.

De fapt nici problema ta nu era pana nu ai intrat in discutie cu mine degeaba. Eu doar am comentat la ceva si tu ai crezut ca Warhell o sa premieze daca iti vei bate joc. Sper ca nici asta nu te-a jicnit.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



(04-27-2014, 08:24 PM)Hegan Wrote: Foarte bine, acum sterge tot si mai scrie odata.
Warhell o sa premieze daca iti vei bate joc.
Cum ai ajuns tu la concluzia asta ?
Nu e vina mea ca nu ai inteles tu ce am scris.
Show Content

Hegan, foloseste numele corect al userilor. Altfel e considerat ca spam si ->warn.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Prescurtarea nu e ceva rau, numele lui complet este Memph, spam este un intreg post nu doar un nume dar cum zici tu, pana la urma sunt regulile tale, tu le sti mai bine si nici Soul nu scrie corect, a scris Meph.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



(04-27-2014, 08:33 PM)Hegan Wrote: Prescurtarea nu e ceva rau, numele lui complet este Memph, spam este un intreg post nu doar un nume dar cum zici tu, pana la urma sunt regulile tale, tu le sti mai bine si nici Soul nu scrie corect, a scris Meph.
Numele lui e Meph144, de unde ai scos tu presurtarea "Memp", Heg.
Eu am scris corect Meph, nu am scris cifrele ca nu isi aveau rostul pentru ca nu exista alt Meph pe forum.
Tu ai scris Memp, e o mare diferenta.
Asta ar trebui sa ma jigneasca cumva? Ca am schimbat numele cu o litera, e tot acelasi lucru cu ce am spus mai sus, dar daca te uiti la postul tau o sa vezi ca ai scris presurtarea, cuvintele nu se prescurteaza asa, doar numele, care de asemenea pot fi si scrise altfel intr-un sens exact la fel, Robert Robi Roberto Haha.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



E doar un warn, toti am avut si nu s-a sfarsit lumea, pana si Terente a avut, deci nu vad unde ar fi problema. Ar trebui sa il luati ca exemplu pe Cornel, a avut si 90% parca si nu s-a mai stresat asa.

Show Content
FlowerFlower
Hegan, spam înseamnă ca postarea ta sa n-aiba nici o legatura cu ce se discuta intr-un thread. Nefolosind numele corect, deduci ce se intampla. + e vorba de respect.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)