Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
Lam incercat ,doar pe opera a mers. (sa umple hdd)
(05-03-2014, 03:48 AM)meph144 Wrote: Lam incercat ,doar pe opera a mers. (sa umple hdd)
Eu deabea am reusit sa inchid browser-ul.
(05-01-2014, 06:42 PM)Cor Angar Wrote:
Quote:Legea nr. 446/2006, privind pregătirea populației pentru apărare, prevede la art. 3, alineatul (5):

- la declararea mobilizării și a stării de război sau la instituirea stării de asediu, îndeplinirea serviciului militar în calitate de militar în termen devine obligatorie pentru bărbații cu vârste cuprinse între 20 și 35 de ani, ce îndeplinesc criteriile pentru a face serviciul militar.

Byebye. Haha O să vă trimit scrisori. @Cyrus Reznik, Radu: ne distrăm la vară dacă vine războiul.

Şi mai ziceam că politicienii noştri nu se pricep la strategii. Au desfiinţat armata obligatorie pentru a face o "armată de profesionişti", însă, în caz de război, în apărarea aşa zişilor profesionişti trebuie să sară persoane care nu au ţinut în viaţa lor o armă în mână.

Sunt de acord că fiecare bărbat în putere trebuie să îşi apere ţara, însă să fim serioşi, pentru a face aşa ceva trebuie instrucţie serioasă în condiţii optime, nu sub presiunea bombelor şi grenadelor aruncate înspre unitate de către ruşi sau de către oricare altă naţie.
De ce a fost banat heronameless?
Pai a fost banat pentru ca avea mai multe conturi, mai exact HeroNameless, Gabe si mai era dar nu mai imi aduc aminte, acum a ramas decat cu Gabe.
FlowerFlower
La voi ploua ?
La multi ani Carnage!
FlowerFlower
La multi ani!
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



Multumesc de urari Grin !
[Image: 242idki.png]
La multi ani domnule Carnage.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 66 Guest(s)