Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bine ati venit [obsolete]
Salutare domnilor si domnisoarelor(pm me Kiss2 )! Ma numesc Alin dar v-as ruga sa ma tineti minte ca Raziel.Unii din voi probabil ma cunoasteti de pe wog.ro(injuraturile prin pm plix). Am auzit de noua comunitate de gothic si cum sunt un G fan(unu' foarte drogat),m-am inregistrat si sunt pregatit sa fiu un membru al dracu' de prietenos si activ.

Best regards,

Raziel
Bine ai venit Raziel ma surprinde alegerea ta! Oricum sa speram ca o sa te simti bine aici in mica noastra comunitate!
Wow! That was fast Smile

Merci mult pentru welcome mosule! Nu stiu cum stau cu timpul dar cred ca in general o sa fiu pe aici ,asa ca daca aveti intrebari sau vreti sa ma cunoasteti,feel free to pm me! Wink
Cum de pana la urma te-ai inscris pe acest forum?
Pai,sunt gothic fan,no? Wog.ro e un site frumos dar vazand ca si Wog.org merge bine ca site de gothic,nu m-am putut abtine. Smile
bine ai venit raziel. Smile
esti inspirat dupa legacy of kain? Haha
anyway Smile add me. ufyyo.
.Chorus Romance says Good Night.
Inspirat? Nu a fost doar inspiratie...a fost dragoste la prima vedere Haha

Merci!
Welcome to wog.org
Bun venit Raziel! Ma bucur sa citesc lucrurile acestea (ca vei fi activ si prietenos).
Raziel e un nume bun. Si mie mi-a placut personajul Haha.
@Helper:Merci merci !!11 Kiss2Kiss2Kiss2Kiss2

@TheGoth:Merci for teh w3lcom3n!Da , o sa fiu activ si prietenos dar in secret voi elabora o organizatie cu unii membrii de pe acest forum in care o sa le spal creierele , si ii voi folosi in a ma sustine in conducerea imperiului meu.Cam atata Smile.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Bine aţi venit pe wog.ro! Szekemri 0 2,415 12-16-2011, 01:18 PM
Last Post: Szekemri
  Bine ai venit! Hegan 14 5,690 09-29-2011, 06:46 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 23 Guest(s)