Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
Trist videoul....
[Image: 242idki.png]
(07-08-2014, 07:06 PM)Carnage Wrote: Trist videoul....
Alta mostenire a comunismului.
Brazil, go home! Haha
se uita careva la semifinala mondialului de fotbal din brazilia?
Brazilia 0-5 Germania in min 30 Haha Şoc!
Uimire Soc? E ceva normal.Flower
FlowerFlower
(07-08-2014, 11:45 PM)Dorel Wrote: Soc? E ceva normal.
Eu ma gandeam la un 2/3-0 dar merge si 5+ Haha .
(07-08-2014, 11:39 PM)Cyrus35 Wrote: se uita careva la semifinala mondialului de fotbal din brazilia?
Brazilia 0-5 Germania in min 30 Haha Şoc!

Saracii. Haha Nu mai stiu de ei. Ce sa faci în fața Germaniei, la care nici nu contează că joacă prost Ozil.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(07-08-2014, 07:06 PM)Carnage Wrote: Trist videoul....

E trist pentru ca e ala prost si-si bate joc de tanti aia. Iti dai seama ca tanti aia avea niste probleme, probabil Alzheimer, ca tot repeta acelasi lucru cand o enerveaza ala cu intrebarea.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(07-08-2014, 11:54 PM)Terente Wrote:
(07-08-2014, 07:06 PM)Carnage Wrote: Trist videoul....

E trist pentru ca e ala prost si-si bate joc de tanti aia. Iti dai seama ca tanti aia avea niste probleme, probabil Alzheimer, ca tot repeta acelasi lucru cand o enerveaza ala cu intrebarea.

Ce om e ala, avand in vedere faptul ca femeia avea o varsta. Daca as fi vazuto pe strada nici nu as fi crezut ca ar face asta, era imbracata ca un om normal si chiar fizic nu pare a fi bolnava. Si mai si repeta aceeasi chestie. Eu sunt de acord cu tine Terente, are probleme pshihice. Si ala e nesimtit luand in considerare varsta sarmanei femei.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 17 Guest(s)