Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
(07-13-2014, 08:48 PM)Kristi Wrote: Ce parere aveti despre "razboiul" dintre Israel si Gaza? :> Deocamdata Israel are aproximativ 150-0 Haha Sad

brother against brother, nation agains nation, man against creation
Regula de fier a ceea ce inseamna om.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Hai ca se potriveste
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
O să fie al naibii de interesant cum o să se încheie toată chestia asta. Cu războaiele dintre 'noi'. Oare cu ceva rapid (un puternic boom) sau cu ceva ce o dureze mult și o să fie tare dureros.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
"Nu stiu cu ce arme se va purta al Treilea Razboi Mondial dar stiu sigur ca al Patrulea se va purta cu bete si pietre."
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
(07-13-2014, 11:44 PM)Kalatas Wrote: "Nu stiu cu ce arme se va purta al Treilea Razboi Mondial dar stiu sigur ca al Patrulea se va purta cu bete si pietre."

Da.. probabil că așa o să fie. Sau poate pun și ei roboții să se lupte și noi să stăm la locul nostru undeva. Dar nu e bine, că eu vreau să lupt.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Visul fiecarui gamer : un razboi sau o apocalipsa cu zombi. Haha
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
GOOOOOOOOLLLLLLL!!!!


In sfarsit au dat gol germanii, ma gandeam ca or sa ajunga la penalty, dar, e mai bine asa. Haha
FlowerFlower
Cum era sa egaleze Messi cu lovitura aia de cap? Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Neah... fara sanse, Germania trebuie sa bata, asa e normal. Smile
FlowerFlower
(07-14-2014, 12:33 AM)Dorel Wrote: Neah... fara sanse, Germania trebuie sa bata, asa e normal. Smile

Si-o batut joc si de ultima lovitura libera Messi..
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 11 Guest(s)