Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
Deutschland! Deutschland! Deutschland! Haha
(07-14-2014, 01:02 AM)Kristi Wrote: Deutschland! Deutschland! Deutschland! Haha

Meritau..
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Saracii brazilieni. Aproape ca mi-e mila de ei. Sad Ce bataie au luat de la Germania si Olanda ...
Cel putin nu pleaca acasa Haha .
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
Ma asteptam la asta Haha Vitaly a fost tipul care a intrat pe teren prin minutul 80-82 Haha http://www.mirror.co.uk/news/world-news/...er-3852556
(07-14-2014, 01:17 AM)Kristi Wrote: Ma asteptam la asta Haha Vitaly a fost tipul care a intrat pe teren prin minutul 80-82 Haha http://www.mirror.co.uk/news/world-news/...er-3852556

Tocmai asta i-am trimis si eu colegului de facultate. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
A zis intr-un vlog recent ca are de gand sa faca ceva foarte prostesc in finala si eram sigur ca despre asta era vorba. Haha Publicitate pentru noul lui film Haha
[Image: RbP0agV.jpg]
ain't even mad Haha
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
Sad Eu vroiam sa castige Argentina dar au fost degeaba pe teren.Cel putin messi alerga la nevoie doar Haha
(07-14-2014, 11:07 AM)D13g0 Wrote: Sad Eu vroiam sa castige Argentina dar au fost degeaba pe teren.Cel putin messi alerga la nevoie doar Haha

Sincer, Argentina a fost cam pe langa anul asta. Toate meciurile din grupa le-a castigat la limita, nu a stralucit deloc in niciun meci. Chiar si cu Bosnia a avut emotii. Messi de unul singur nu cred ca putea face mare lucru.
Greseala Argentinienilor a fost ca se bazau pe Messi sa faca toata treaba si cand el a avut o zi proasta nu au facut nimic.Asa s-a intamplat si cu Brazilia.Neymar down=Brazilia down.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 11 Guest(s)