Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
Omg. Chiar atât de penibili pot să fie ăștia. Să fie umiliți în felul ăsta de Băsescu. N-am mai văzut control atât de mare pe o situație de mult timp. Haha Îi tremura vocea celei care a terminat la Harvard.

http://stirileprotv.ro/stiri/politic/vic...-cu-5.html

Mi-a adus aminte de House of cards! Recomand serialul.
http://31.media.tumblr.com/a1e0829f51666...1_1280.jpg
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Toata clasa politica e de rahat.
Noua dreapta e tot o prostie...
@Terente:

Ministrul Finantelor: "Reducerea CAS este o masura foarte buna ... O sustin din tot sufletul" -> Astia ne conduc pe noi... Nici nu-i de mirare ca merge tara atat de prost.

Quote:Presedintele Traian Basescu i-a atras atentia premierului privitor la cresterea economica, aratand ca aceasta nu i se datoreaza, ci masurilor din 2010: "Eu am vazut un premier la fel de iresponsabil, Tariceanu, care pentru alegeri a facut ce a facut si a suportat guvernul Boc costul utilizarii banilor publici pentru campanie. Parerea mea este ca faceti o erore si aveti riscul ca dupa alegerile din noiembrie sa nu mai vina cineva care sa corecteze lucrurile, pentru ca pur si simplu nu ar avea curaj", a aratat Basescu.
El a continuat: "Riscati sa ramaneti cu niste dezechilibre foarte mari, scoateti din nou tara de pe traseul ei".
Premierul Victor Ponta a replicat: "Domnule presedinte, o sa ne descurcam si dupa noiembrie. Tara asta se descurca, nu e nimeni de neinlocuit. Nu va faceti griji! Mergem in directia buna".
Incredibil. :|
(07-15-2014, 03:27 PM)Kristi Wrote:
Quote:Presedintele Traian Basescu i-a atras atentia premierului privitor la cresterea economica, aratand ca aceasta nu i se datoreaza, ci masurilor din 2010: "Eu am vazut un premier la fel de iresponsabil, Tariceanu, care pentru alegeri a facut ce a facut si a suportat guvernul Boc costul utilizarii banilor publici pentru campanie. Parerea mea este ca faceti o erore si aveti riscul ca dupa alegerile din noiembrie sa nu mai vina cineva care sa corecteze lucrurile, pentru ca pur si simplu nu ar avea curaj", a aratat Basescu.
El a continuat: "Riscati sa ramaneti cu niste dezechilibre foarte mari, scoateti din nou tara de pe traseul ei".
Premierul Victor Ponta a replicat: "Domnule presedinte, o sa ne descurcam si dupa noiembrie. Tara asta se descurca, nu e nimeni de neinlocuit. Nu va faceti griji! Mergem in directia buna".
Incredibil. :|

Da... am ramas socat cand am vazut video-ul ala. Haha Adica nici nu stii pe cine sa alegi.

Intre un hot care are o anumita putere si poate domina intr-o conversatie (aici bine, nu mai poate sa fie votat, -> Basescu), un posibil hot care este prost de bubuie (Ponta) si unul care habar n-ai cine e pentru ca pare sa doarma tot timpul. (Antonescu). Celalalt care ar mai avea sanse, aka fostul primar al Sibiului (Johannis or smth) ar merge votat doar pentru ca nu e roman. Haha

Suntem condusi de incompetenti si nu facem nimic. E cam trista situatia.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(07-14-2014, 11:14 PM)Terente Wrote: Omg. Chiar atât de penibili pot să fie ăștia. Să fie umiliți în felul ăsta de Băsescu. N-am mai văzut control atât de mare pe o situație de mult timp. Haha Îi tremura vocea celei care a terminat la Harvard.

http://stirileprotv.ro/stiri/politic/vic...-cu-5.html

Mi-a adus aminte de House of cards! Recomand serialul.
http://31.media.tumblr.com/a1e0829f51666...1_1280.jpg

... Fmm bgmpl dmnz msi crts mt ftv gra si multe altele... Nu mai pot cu astia bag frate... Maimutoii drq x_x
(07-15-2014, 05:55 PM)Cyrus35 Wrote: ... Fmm bgmpl dmnz msi crts mt ftv gra si multe altele... Nu mai pot cu astia bag frate... Maimutoii drq x_x

Ideea e că eu îi urăsc tare de tot și pe cei care protestează. Și aia (pe cei pe care i-am văzut eu cel puțin prin Brașov) tot proști de bubuie sunt. Singura șansă este să caut mai bine un grup care protestează și să mă alătur. Haha Un grup dur care să lase urme.

Dar până atunci, trebuie să mă înscriu la master și apoi să mă apuc de muncă. Haha După asta p să revin.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
[Image: politicsss.jpg]
Like Grin

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
Sa nu uit de share..
NOUA CONSPIRATIE!!


Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 11 Guest(s)