Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
(08-10-2014, 12:18 AM)Ducipal Wrote: Inca lucrati cu Warhell?Tineti legatura cu el,nu?
Desigur, e printre noi, printre voi toti.
Ma gandesc cat de penibil eram eu un copil cretin de 12 ani printre atatia baieti mari Haha

Baieti de treaba,am invatat multe chestii de la ei,tot respectul.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


(08-10-2014, 12:22 AM)Ducipal Wrote: Ma gandesc cat de penibil eram eu un copil cretin de 12 ani printre atatia baieti mari Haha

Baieti de treaba,am invatat multe chestii de la ei,tot respectul.

Daca ati vedea ce conversatii am pe mess cu unii useri (sau vizitatori ocazionali mai bine zis) ai wogului, ati ramane masca. Haha Vremurile cand ma implicam serios de tot pentru wog erau vremuri faine. Si atunci s-au strans mii de postari in numele meu.

Show Content

@Kristi, acum observ ca am primit mailuri de genul? Sa le iau in calcul?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Te referi la cei ca Moderation?
Vremuri frumoase.Si eu am avut multe discutii pe mess Haha dar nu neaparat legate de problemele forumului,asa chestii,cum se vorbea pe mess Haha.Cel mai frumos era sa ai prieteni online,le puteai spune orice,te durea-n cur,nu te stiau in viata reala Haha
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


(08-10-2014, 12:35 AM)Ducipal Wrote: Vremuri frumoase.Si eu am avut multe discutii pe mess Haha dar nu neaparat legate de problemele forumului,asa chestii,cum se vorbea pe mess Haha.Cel mai frumos era sa ai prieteni online,le puteai spune orice,te durea-n cur,nu te stiau in viata reala Haha
Mie-mi spui ?Mereu cand intru pe mess sunt intrebat:"Mai ai ma vila aia in Ibiza ?", "Mai esti regele Angliei ?"
(08-10-2014, 12:31 AM)soul of darkness Wrote: Te referi la cei ca Moderation?

Erau diversi.. erau unii ce ma vedeau (nu inteleg cum) intelept gen sau cunoscator de extrem de multe. Haha Multe chestii amuzante. Pacat ca am uitat multe din ele.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(08-10-2014, 12:40 AM)Terente Wrote:
(08-10-2014, 12:31 AM)soul of darkness Wrote: Te referi la cei ca Moderation?

Erau diversi.. erau unii ce ma vedeau (nu inteleg cum) intelept gen sau cunoscator de extrem de multe. Haha Multe chestii amuzante. Pacat ca am uitat multe din ele.
Batranetea asta..
(08-10-2014, 12:41 AM)soul of darkness Wrote:
(08-10-2014, 12:40 AM)Terente Wrote:
(08-10-2014, 12:31 AM)soul of darkness Wrote: Te referi la cei ca Moderation?

Erau diversi.. erau unii ce ma vedeau (nu inteleg cum) intelept gen sau cunoscator de extrem de multe. Haha Multe chestii amuzante. Pacat ca am uitat multe din ele.
Batranetea asta..

Era fain si messul. Haha La vremea lui.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Soul,spune-mi pt cine lucrezi!
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.




Forum Jump:


Users browsing this thread: 16 Guest(s)