Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
Da,violenta?Revolutie?Dai jos pe cine si pui in locul lui pe cine?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


Pai faci revolutie de unul singur ?
O revolutie trebuie sa fie condusa de cineva, daca nu, atunci e anarhie.
Daca acel cineva e incompetent atunci revolutia e nula.

Referitor la Monarhie, pe cine pui rege ?
Tu ai zis violenta,la ce te-ai referit?

Pai cine e acum,Mihai pentru ca se pare ca refuza sa moara si dupa pe regina.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


(08-10-2014, 09:37 PM)Ducipal Wrote: Tu ai zis violenta,la ce te-ai referit?

Pai cine e acum,Mihai pentru ca se pare ca refuza sa moara si dupa pe regina.
HAHAHAHA, CUM SA PUI UN TRADATOR DE TARA REGE ????:clap:

Violente = Revolutie, ce a fost in 89 nu a fost revolutie.
Tradator de tara?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


Mihai I, nu de el vorbeai ?
El nu mai e rege, noi nu mai suntem in monarhie.
Ehh vedem noi din octombrie-noiembrie in colo ce mai facem.
WW3 e pe drum, cat despre Băsescu a fost prea jmecher in comunism, legături in toata lumea, securist, agent secret si toate cele, sa nu uitam ca Romania nu l-a votat pt al doilea mandat, a fost impus peste noapte de fortele care chiar conduc tara asta.
Cat despre presa si jurnalisti, presa ar trebui sa fie împotriva puterii, întotdeauna in opozitie sa arate niste lucruri ascunse, sa fie libera si dreapta, tocmai de asta este una dintre puterile din stat, daca nu e asa se numește propaganda. Ceea ce nu gasesti in Romania, noi avem doar manipulare, chiar daca antena3 a fost singurul post impotriva puterii, au demonstrat ca la rândul lor făceau propaganda pt atii si asta m-a scârbit.
Intradevar cazul lui Felix e cum o fi, dar nu inteleg pt ce au pus sechestru pe sediu, asta pana m.am informat si locația sediului apartine ICA, e normal sa.l pună sub sechestru pt ca face parte din caz. Mă rog noi suntem niste furnici care fie caram firmituri fie murim.
Am auzit o vorba de la un musulman (parca) sau era dintr.un sistem totalitar, nush?
Cu ce suntem noi mai liberi decât ei? Ca avem voi sa spui unele lucruri in limitele legii? Pai tot nu esti liber. Ai dreptul la vot? Si daca nu iese cine vrei tu? Tot nu te.ai ales cu nimic. Ca vezi la televizor niste "adevăruri"? Oricum sunt regizate si comandate! Asa ca unde e libertatea?(nu mai stiu daca astea erau cuvintele dar pe aici si exemplele pot continua, de la bănci si politica pana la mass-media si religie).
Oricum degeaba vorbim,nu avem ce face,tot ca iei o sa iasa.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


Mdea, trebuie sa iti faci treaba cat mai bine sa trăiești tu bine si apropiații tăi, pt asta trebuie sa te zbati, nu pt gadea care are 10mii de euro p luna, nu de Băsescu care are mii de măgarii si afaceri, si salariu de presedinte(cred ca nu stie cat are salariu). Daca reusesti sa faci asta legal, sau nu, dar fără sa faci rău altora, atunci esti si te poti considera de succes.
(08-10-2014, 11:37 PM)Cyrus35 Wrote: dar nu inteleg pt ce au pus sechestru pe sediu
Pentru a acoperi pagubele create statului de Felix.
Au fost confiscate si bunurile celor din familia lui care au fost date de Felix.
Sediu o sa fie bagat la licitatie.
[Image: OWFRSbP.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 21 Guest(s)