Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 4.56 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
unde gasesc reteta aia pe care o vrea magicianul ila de foc cand esti novice !o reteta de mana dar nu stiu unde so caut!nu ii mai stiu numele la NPC oricum e ila de jos din pivnita la manastire alchimistul ila
replyReply
pai,
o gasesti tot la subsol
cum iesi de la Neoras,(alchemist)
o iei tot drept
dar ai nevoie de cheia de la Gorax
Wink
replyReply
Mam pus si eu la notr
am ajuns in tabara banditiilor si trebuie sa aflu cine a vrut sa il omoare pe Esteban
cum dracu aflu?
eu stiu ca Finn iti dadea indiciile dar am amanat discutia cu el , iar acum cand il intreb despre atac zice sa il las in pace
deci cum fac altfel?Grin
replyReply
Eu iti recomand sa reiei o salvare mai veche. Eu n-am intalnit problema asta. Smile
Sup
replyReply
Roby, zona aceea e probabil cea mai plina de buguri din toata seria. Am avut probleme la majoritatea quest-urilor dupa coborarea in mlastina si pana la intrarea in templu, inclusiv cel mentionat de tine. Nu am mai stat insa sa il reiau sa vad care e problema ci am folosit Marvin Mode-ul pana am ajuns la Raven.
replyReply
Eu nici nam rezolvat questul lam omorat pe sefu de la intrare. Apoi pe ala care doarme cu arma Bety apoi pe Esteban parca cu stone tablet .Nam rezolvat niciodata questul cu esteban.Eu mereu lam omorat ori scapam de garzile lui si il omoram ori adunam toti banditi si foloseam "Rain of Fire"

Apropo care stie ceva de questul cu Ur-shack cand asteapta un scout sa se duca la Hosh -Pack sa il accepte in grupul samanilor ?What
replyReply
stie cineva unde il gasesc pe ila care la trimit saturas in mlastina sa investigheze si se crede ca e mort???ca nu il gasesc !

si despre questul cu ur-shack chiar exista questul ila?
replyReply
Pai cand sa intri in mlastina, mergi putin mai in drepapta pe malul apei. E bagat acolo undeva. Si eu l-am gasit mai greu dar pana la urma am reusit.Smile...nu stiu daca este quest cu ur-shack, eu cand m-am intalnit cu el l-am omorat!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
unde il gasesti pe ur-shack?
replyReply
Il gasesti langa o mine cand esti la intrarea in mina a lui Fajeth o iei la dreapta si urci pe deal acolo il gasesti..
Apropo cand te pune sefu de la mina sa omori snaperi te duci bilgot si iti zice de un snapper sef te duci langa turn il omori si gata Grin Fara sa omori ceilalti snapperi
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic I: Ajutor Ducipal 465 240,902 10-29-2015, 04:38 PM
Last Post: XC Ianny ###
  Gothic 3 Forsaken Gods Naked 1 1,554 06-04-2015, 08:44 PM
Last Post: Hiperboreanul
  Gothic II Night of the Raven - Access Violation Ciocoflender 4 2,551 05-03-2015, 06:09 PM
Last Post: Ciocoflender
  Gothic III: Ajutor Szekemri 473 196,952 01-09-2015, 07:52 PM
Last Post: Cyrus35
  Gothic III - Forsaken Gods: Ajutor Cryssalis 63 16,208 10-22-2014, 02:58 PM
Last Post: TequilaMotto
  Gothic 3 - Forsaken Gods in limba romana Deneky 7 3,060 09-07-2014, 01:13 AM
Last Post: Deneky
  Gothic 3 prescurtari Deneky 6 3,764 09-03-2014, 12:19 AM
Last Post: Deneky
  Gothic 2 Notr - rezolutie gigea 4 2,126 09-02-2014, 02:28 PM
Last Post: gigea
  Win7 Nu merge Gothic 2 meph144 4 2,746 07-18-2014, 06:45 PM
Last Post: meph144
  Gothic IV: Ajutor Carnage 96 40,921 07-11-2014, 10:55 PM
Last Post: TequilaMotto

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)