Poll: Care va place mai mult?
You do not have permission to vote in this poll.
Thorus
26.67%
4 26.67%
Cor Angar
73.33%
11 73.33%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cor Angar sau Thorus?
#1
Pe cine? simpatizati mai mult?, pe Cor Angar sau pe Thorus? Va rog foarte mult, justificati alegerea.
replyReply
#2
Hmm, pe Thorus am incercat sa-l omor in G1, l-am omorat in G2NotR, si in G3 DIN NOU...l-am omorat. Nu-l prea simpatizez... Prefer Angar, puternic, inteligent si cu onoare.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#3
Cum a zis si Saturas, Cor Angar e un om sever dar foarte responsabil si onest, el este singurul membru din fratie care ar putea sa conduca Sect Camp fara probleme, pe cand Thorus este un increzut care seamana in mare parte cu toti cei din Old Camp, insetati de putere si foarte egoisti(Gomez 2 :=))Smile
replyReply
#4
Plus ca in G3, m-am intalnit cu el, si a devenit un fel de capitan in randul orcilor. Vorbele lui erau "I'm amongst the few humans in the land from who the orcs will take orders" si "...and if you start thinking like an orc..." sau asa ceva.
Ma gandeam.... asta-i jumatate orc... si un tradator...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#5
Cor Angar. Mii se pare mult mai barbat decat Thorus, si inafara de asta, Thorus e si foarte plin de el.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#6
Si eu prefer pe Cor Angar...cumspune si Staturas...dur dar onest...pe cand Thorus...ii vai de capul lui...(dupa parerea mea)
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#7
Il prefer pe Cor Angar.Pur si simplu nu se da mare si e mai smecher.
replyReply
#8
bechristian95 Wrote:Il prefer pe Cor Angar.Pur si simplu nu se da mare si e mai smecher.

Nu e "smecher", uita-te in dictionar si o sa vezi adevaratul raspuns al cuvantului "smecher".
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#9
Are dreptate...
SM
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#10
Oricum..tot cu Cor Angar raman.Este mai tare ca Thorus.Banuiesc ca si in lupta Angar il bate pe Thorus.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)