Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Caracteristicile personajelor
#1
Wink 
Voua nu vi se pare ca au schimbat prea mult fata si corpul de la anumite personaje din gothic 3? Sa incepem:

Gorn: Nu mi se pare nimic schimbat... Este mai detaliat, dar nu-i nimic schimbat.
Milten: Parca l-au facut mai batran... Nu stiu, asta cred eu... Foarte schimbat este parul.
Diego: Asta este cel mai schimbat, i-au pus niste haine mari care ajung mai sus de gat... I s-a schimbat vocea si inaltimea si de la haine parca ar fi de 45 de ani.
Lester: Cam ca Gorn... Mai detaliat si cam atat. :;T:
Nameless Hero: I-au scos barba (ce imi placea cel mai mult :-X-Smile si coada din par...
Xardas: Cred ca nu este schimbat prea mult dar iti da impresia asta roba de necromancer caci este diferita si il face sa para mai batran.
replyReply
#2
Si ai uitat de Cor Angar, care nu mai are tatuaje si ochiul distrus.
Lares cum e? Arata bine?
E bine ca macar aduc cat de cat ca cei din Gothic 1 si 2. Mai bine decat sa-l fi vazut pe Gorn cu tenul alb sau pe Lester cu plete.
replyReply
#3
Lares are o creasta, ca aproape toti mercenarii... Si are o armura de mercenar, si vocea i-au schimbat-o, sau mi se pare... Dar, oricum, si el este schimbat.
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#4
N-am ajuns asa de departe ca sa intalnesc pe toti din seriile trecute... Am inceput si eu sa joc alaltaieri... Ce vreti. :-D-:
replyReply
#5
Angar are ochiul distrus, nu au schimbat asta... Dupa tatuaje nu m-am uitat, nu mai stiu dar nu-mi place ce au facut cu vocea lui... Unii actori din Gothic 1 si 2 imi placeau mai mult.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#6
Uite aici poza din Gothic 3, nu are ochiul distrus.
[Image: Angar.jpg]
replyReply
#7
[Image: cangarwk4.jpg]
[Image: cangarwk4.02bc93043a.jpg]

La mine are si tatuaje. Am bagat Patch 1.6.... Probabil ca de aia-i schimbat.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#8
Ori ai bagat patchul 1.6, ori ai luat modul la un baiat care a facut el mod, ori s-au inspirat din modul baiatul cei de la CMT.
replyReply
#9
...stie cineva cum arata Lee?...is in Nordmar...da nu am ajuns nici macar in Wolf Clan...:Wink):...pt ca nu mai stiu drumu...am plecat prin Faring...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#10
Lee este total schimbat.Cred ca o sa faci infart cand o sal vezi.Si pare mai batran.Dar ca sa te duci poti pune cheats si scrii in consola give all si primesti de toate si vezi teleporter stone la fire clan sau dute pe drum ca sa nu folosti coade.ca sa il gasesti el este undeva pe deal mai in sus aproape de casa sefului
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)