Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Se cauta echipa !
#1
Dupa ce termin si un patch de la Gothic 1 in limba romana am nevoie de o echipa de oameni seriosi care doresc sa ajute forumul.
Poate va intrebati in ce va consta acest ajutor?
Ei bine m-am gandit ca ar fi bine sa traducem si Gothic II odata ce voi face ost de sursele in engleza ne putem apuca.
Deci astept voluntari.
replyReply
#2
La Gothic II e mai mult de tradus dar engleza stiu (destul de bine), si sunt un voluntar serios.
Si NotR e inclus in proiect?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#3
Va ajut si eu, mai ales ca vine vacanta.
I'm back=)):hi
replyReply
#4
Ma bag si yo..mr acum tre sa vina teze sinu o sa pot sa termin un script cum sa zik intr-o 1 daca e greu cum as fae daca nua r fi sc dar dupa teze contati ep mn...ma ofer voluntar!
replyReply
#5
Si eu voi face parte din echipa ... (desi nu mi se pare o idee prea buna cu Gothic in romaneste ... dar vreau sa ajut forumul)
replyReply
#6
Echipa entru Gothic II este formata din:

Eu
Dorin
Alex
Necromancer
Calin
Innos

In seara asta sau maine o sa facem o conferinta sa discutam detaliile pentru a ne putea apuca de traducere.
replyReply
#7
Datorita faptului ca unii dintre noi s-au razgandit cu traducerea sau din cauza unor probleme nu doresc sa ne mai ajuta voi mai asteptata sa vad daca se mai ofera cineva.(daca se poate mai seriosi ca unii din coloana de mai sus)
replyReply
#8
Eu ti-am promis ca te ajut dupa tezele unice, deci poti conta pe mine atunci.
replyReply
#9
Ma retrag, nu pot sa fac nimic pana nu dau tezele. Nu am dat nici una si am mlt de invatat. Dupa aceea va voi ajuta, pana atunci nu pot Sad, sper ca ma veti intelege.
I'm back=)):hi
replyReply
#10
Pai nu am probleme cu engleza asa ca daca aveti nevoie de un om in plus sunt dispus sa ajut.
Stand up for something or die for nothing.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Se cauta modderi pentru Gothic 2: Warsong Th13f 0 956 11-11-2009, 08:48 AM
Last Post: Th13f

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)