Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rangul de Dragon Hunter
#1
Am creat un nou rang pentru userii forumului: Dragon Hunter. Toti cei care doresc acest rang sa posteze aici si sa specifice motivul pentru care ar vrea acest RANG.
#2
Pai, cum adica ce motiv? Ce aduce in plus acest rang?
#3
In primul rand vei primi o "insigna" cu Rangul care se va afla sub numele tau, 5 stele, si se va schimba culoarea Nick-ului.
"Pai, cum adica ce motiv?": Adica nu poate cere acest rang cineva care are 2 posturi, si care nu este activ.
In cazul tau, poti zice: "Sunt activ, am adunat in 2 zile 80 posturi, si alte lucruri de acest gen."
#4
Cerere:
Subsemnatul, Alex, membru al forumului www.worldofgothic.org, solicit rangul de Dragon-Hunter. :-);:
Mentionez... Sunt un user activ... O suta si ceva de posturi pana acum (468 Sad): )... Si un fan Gothic inrait, inrait rau... Da' rau de tot.
Poate-i prea devreme pentru cerere, nu stiu, sunt un user nou, si daca vrei sa-mi dai rangul, bine, daca nu, nu ma supar.
[Image: bannersigmi2.jpg]
#5
Sunt de acord cu Alex, el ar trebui sa fie Dragon Hunter: are foarte multe posturi, si merita asta, este foarte activ si este inregistrat doar de cateva zile.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#6
Mersi pentru sustinere, Hell King, you're OK! :-Oki-:
[Image: bannersigmi2.jpg]
#7
Pai, daca esti Dragon Hunter, ce avantaje ai in fata unuia care este doar membru, sau doar registered?
#8
Insigna si culoarea nick-ului... Alte avantaje prea mari nu sunt...
#9
Ce drepturi sa aiba in plus un Dragon Hunter fata de un Member:

- Sa poata avea Custom Title;
- Sa nu fie oprit de la posting datorita intervalului antiflood de 60 de secunde;
- Cum a spus si Legend, sa aiba insigna de Dragon Hunter.

Conditii ce trebuiesc indeplinite inainte de a acorda unui utilizator rangul de Dragon Hunter:

- Sa fie Senior Member (adica sa aiba peste 250 de posturi);
- Sa nu incalce regulamentul forumului;
- Staff-ul worldofgothic.org sa fie de acord cu acordarea rangului (Eu, Legend, Alex (si Stuart :-D-Haha.

Utilizatorii care merita rangul de Dragon Hunter:

- Alex
- Bogdan_26
- Hell King
- Helper
#10
Pai, la mine e problema ca postez incet, nu prea am conexiunea la internet buna, si nici nu prea imi place sa fac post hunting. Prefer sa postez lucruri si informatii necesare.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)