Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Where is Owen?
#1
Baieti (si fete daca sunt) am o problema.Am misiunea cu more people for okara...Am gasit pe Randall,grupul format din Candela si Fraser,Rakus si mai e Owen parca.Am gasit acele malicious ripperbeasts care sigur erau de la o misiunea data de cel ramas adica Owen.Le-am omorat si mia dat quest succeded dar eu nu primisem misiunea.Si Owen nu e in acea mica pestera din pamant...Acolo trebuie sa fie nu-i asa?E o mica scobitura sa zic asa unde e o patura si un foc de tabara.
#2
sunt unele buguri in unele misiuni din joc in care daca faci misiunea inainte sa ti-o dea respectivu, se anuleaza, adica n-o mai gasesti in scriptul lui [dar sunt foarte putine cazuri] dar nu ar fi disparut npc-ul. si owen nu mai stiu pe unde era, totusi cred ca era in pestera aia, dar mergi in alt moment al zilei acolo.
.Chorus Romance says Good Night.
#3
Faza cu alt moment nu am incercat-o dar am incercat un reload.O sa incerc si ce miai zis tu.DAca instalez patch 1.7 mai merg salvarile?Poate reusesc asa...
#4
cred ca da. de fapt DA. merg Haha parca =))
.Chorus Romance says Good Night.
#5
(03-20-2010, 07:44 PM)ReyZoR Wrote: Baieti (si fete daca sunt) am o problema.Am misiunea cu more people for okara...Am gasit pe Randall,grupul format din Candela si Fraser,Rakus si mai e Owen parca.Am gasit acele malicious ripperbeasts care sigur erau de la o misiunea data de cel ramas adica Owen.Le-am omorat si mia dat quest succeded dar eu nu primisem misiunea.Si Owen nu e in acea mica pestera din pamant...Acolo trebuie sa fie nu-i asa?E o mica scobitura sa zic asa unde e o patura si un foc de tabara.

ce joc ? Smile adica cum se numeste ?
#6
=)) gothic 3
.Chorus Romance says Good Night.
#7
Din moment ce ai auzit Okara ma mir de ce mai intrebi.In GOTHIC 3 sunt doar 3 tabere mari de rebeli:Okara(langa Montera),Nemora(langa Trelis) si Reddock ( langa Cape Dun).
#8
sunt unii dintre noi care nu au avut calculator pentru gothic3 :">
.Chorus Romance says Good Night.
#9
Eu joc cu totul pe low sa imi mearga binisor.Prima oara jucam pe normal si se misca in ultimu hal mai mult statea blocat decat jucam si m-am lasat.Dupa am aflat ca pe low merge normal.Oricum o sa incerc eu sa il mai caut pe acel Owen.Intr-un ghid zicea ca nu e pe acolo dar e ciudata acea ascunzatoare.Pare ideala pentru un rebel.O sa continui sa il caut.Daca cineva stie sa posteze va rog.
#10
Cauta pe: http://guides.gamepressure.com/gothic3/ sunt multe Ghiduri pentru multe jocuri, cel putin pe mine m-a ajutat!

[Image: Gothic3-WorldOfGothic.jpg]

Cauta pe langa okara numarul 5
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)