Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread n00b / funny [Spam Thread 2]
(07-29-2010, 11:00 AM)Pepe_the_shepherd Wrote: prietenia nu poate fi impusa, dupa parerea mea ... a impune= "A face ca o idee, o măsură, o directivă etc. să fie acceptate și urmate"....cum ai putea sa obligi pe cineva sa-ti fie prieten???atunci nu mai vb de prietenie...

Vorbeai cu mine sau cu Iustin?
cu amandoi...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(07-29-2010, 12:34 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: cu amandoi...

Eu doar am zis ca mi se pare ca Iustin incearca sa isi impuna statutul de prieten in fata altora, cu ce am gresit?! :|
Si acum tu ziceai ca prietenia nu poate fi impusa -> raspunsul meu: Dar daca cineva de fiecare data cand te intalneste te intreaba daca vrei sa ii fi prieten, vrei sa spui ca prin asta nu incearca sa iti impuna un lucru. Gandeste si tu putin.
(07-29-2010, 01:39 PM)Necro Wrote:
(07-29-2010, 12:34 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: cu amandoi...

Eu doar am zis ca mi se pare ca Iustin incearca sa isi impuna statutul de prieten in fata altora, cu ce am gresit?! :|
Si acum tu ziceai ca prietenia nu poate fi impusa -> raspunsul meu: Dar daca cineva de fiecare data cand te intalneste te intreaba daca vrei sa ii fi prieten, vrei sa spui ca prin asta nu incearca sa iti impuna un lucru. Gandeste si tu putin.

"cu ce am gresit?!"--dar cine a spus ca ai gresit???? sunt complet de acord cu tine, dar spuneam ca impunerea unui prieten nu o sa aiba nici un rezultat...pt. ca la o "impunere" cel care impune trebuie sa fie superior celui impus...si aici nu e cazul......de acord cu mine???
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(07-29-2010, 01:54 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: dar spuneam ca impunerea unui prieten nu o sa aiba nici un rezultat...pt. ca la o "impunere" cel care impune trebuie sa fie superior celui impus...si aici nu e cazul......de acord cu mine???

1/3 din posturile lui Iustin contin cunvatul "prieten", si presupun ca a intrebat majoritatea membrilor activi de pe forum daca vor sa ii fie prieten => deci ar cam trebui sa ii spui asta lui Iustin.
"deci ar cam trebui sa ii spui asta lui Iustin"--niep..nu ar trebui sa i-o spun lui Iustin, pt. ca pe mine nu ma deranjeaza ca el vrea sa-si faca prieteni....ti-o spun tie pt. ca vad ca pe tine te deranjeaza...[si nu inteleg de ce (nici nu trebuie sa-mi zici)...]... bine recunosc ca zic chestiile astea din plictiseala....so don't judge me....
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Salutare Pepe cum o mai duci astazi?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
(07-29-2010, 07:13 PM)iustintoma Wrote: Salutare Pepe cum o mai duci astazi?

o duc excelent...azi dupa ce am aflat ca am intrat la ITEI - Tehnologia informatiei, am fost la strand...am facut cinste la preteni, terminandu-mi banii si acum sunt home scriind pe acest forum si omorandu-mi timpul.........
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Eu fac bine jucam Grepolis!Smile
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
Si eu fac bine jucand GTA SA multiplayer Grin
[Image: 242idki.png]


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 177,725 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 315,695 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,042 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
  Spam Thread Raducu' 433 98,557 07-13-2010, 11:41 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)