Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube
#81

La facultate!!
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#82
E foarte faina faza =)). Unii studenti au idei bestiale.
M-am uitat pe discutiile anterioare, despre Narcis Iustin Ianau. Am o prietena foarte apropiata care il stie personal, ei fiind in acelasi liceu. Baiatul a facut canto, e la arte, si canta in corul Bisericii Catolice (unde se canta destul de mult comparativ cu Biserica Ortodoxa de exemplu) de foarte mult timp. Si sa stiti, i s-a urcat la cap, se comporta foarte urat acum de cand cu televizorul si mi-au confirmat cunostinte care l-au intalnit ori in Bacau, ori la spectacole la care uneori se autoinvita. Deci... intelegeti.
replyReply
#83
(08-05-2011, 07:20 PM)Edg Wrote: M-am uitat pe discutiile anterioare, despre Narcis Iustin Ianau. Am o prietena foarte apropiata care il stie personal, ei fiind in acelasi liceu. Baiatul a facut canto, e la arte, si canta in corul Bisericii Catolice (unde se canta destul de mult comparativ cu Biserica Ortodoxa de exemplu) de foarte mult timp. Si sa stiti, i s-a urcat la cap, se comporta foarte urat acum de cand cu televizorul si mi-au confirmat cunostinte care l-au intalnit ori in Bacau, ori la spectacole la care uneori se autoinvita. Deci... intelegeti.

Asa e lumea...ce sa-i faci. Ma uitasem intr-o zi pe paginile lor de facebook (pagina lui Iustin si cea a lui Adrian Tutu). Si la pagina lui Tutu am vazut atata ipocrizie si talent inchipui de vedeta cum n-am mai vazut de la vremea in care Gigi Becali era bagat in seama. Dar cum eu interpretez lucrurile de genul ca pe o gluma, nu am putut sa nu rad.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#84
Mda..oameni care inainte habar n-aveau de viata..si dupa o noapte toata lumea ii pupa in muschii dorsali..m-am saturat de televizoru asta..

Scuzati limbajul
Sup
replyReply
#85
Uite un om care desi a devenit o vedeta nu isi da aere de vedeta, are o familie, nu se da in spectacol pe la televiziuni si pt. mine reprezinta un model in Romania.


Si vazandu-l live, un om care nu are nevoie de bodyguarzi si care intra in discutie cu tine, chiar daca esti un simplu fan, te impresioneaza.

Show Content
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#86



Urmariti cele 11 parti, Credeti-ma e foarte interesant.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#87
Bianca Draguseanu,Daniela Crudu,Adi Minune,Florin Salam,Sexi-braileanca,plus inca vreo cateva sute de "vedete" din tara asta care au trecut de la fasole la fructe de mare si de la autobuz la BMW ( mi se face rau)...Astea sunt exemplele pe care le au Ianau,Tutu si cateva generatii de romani.E un fenomen colectiv incurajat de masele largi populare si semi-analfabete.
In ceea ce-l priveste pe Adi Despot, nu pot sa spun ca ma deranjeaza foarte tare muzica lui, dar nu l-as considera chiar un exemplu de urmat avand in vedere acest act "artistic" pe care nu-l pot considera nici macar o gluma proasta:
http://www.youtube.com/watch?v=cq4GD3U6g...re=related
Referitor la mesajele sataniste din muzica, nu am putut urmari toate partile pentru ca m-a bufnit rasul. Chiar as vrea sa stiu de ce boala sufera cineva care cauta insemne sataniste intr-un videoclip cu Rihanna.Presupun ca de impotenta, daca e barbat, si de invidie, daca e femeie.Smile

replyReply
#88
http://www.youtube.com/watch?v=cq4GD3U6g...re=related
Referitor la mesajele sataniste din muzica, nu am putut urmari toate partile pentru ca m-a bufnit rasul. Chiar as vrea sa stiu de ce boala sufera cineva care cauta insemne sataniste intr-un videoclip cu Rihanna.Presupun ca de impotenta, daca e barbat, si de invidie, daca e femeie.Smile

Fiecare artist a avut o tinerete in care nu gandea foarte matur, la fel ca toti oamenii, de altfel. Melodia aceea pare a fi de dinaintea lansarii primului album si intradevar nu e nimic de laudat in ea. Mie pur si simplu imi place felul in care stie, in momentul de fata, sa poarte un dialog cu oricine - calitate extrem de importanta, intalnita destul de rar la artistii din Romania.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#89
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#90

Multumim sand4beliar pt. video-uri.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)