Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ore Mine
#1
Sper sa nu devin prea insistent cu intrebarile mele stupide. Eu am explorat putin harta inainte sa trec la misiuni (quests) si am inchis Old Ore Mine. Acum vad ca nu se mai deschide (am sa invartesc din nou acea chestie, scuzati-mi exprimarea, dar nu mai stiu cum se numeste) si trebuie sa fac acolo acel "Test of Faith", ca sa fiu admis in The Old Camp. Nu vreau sa ma duc in alte Camp-uri, chiar daca unele sunt mai bune. Vreau doar sa stiu daca e vreo cale sa deschid acea mina din nou.

Multumesc pentru intampinare!
Va rog sa stergeti acest thread. Nu am vazut ca este un loc special unde trebuie intrebate astfel de lucruri. Voi posta acolo, imi cer scuze!
replyReply
#2
salut; in mod normal poti sa ridici gratiile la fel cum le-ai si coborat: te duci la manivela aia("winch"), tii apasat click stanga sau ctr si apesi 1 data W (1 data doar); daca nu poti asa te duci in fata gratiilor, folosesti marvin(dai B, scrii repede marvin, dai b sin nou si ar trebui sa ai activata consola; poti verifica asta apasand F2); cand esti in fata gratiilor tii apasat K si mergi in fata, asa treci si prin usi, ziduri, etc; dar ai grija sa nu "cazi" in afara hartii; sper c-ai inteles
[Image: 29lip2u.png]
replyReply
#3
fara parole e mai frumos, iti sugerez sa joci pe o salvare mai din urma
[Image: 242idki.png]
replyReply
#4
da de ce vrei sa deschizi portile alea? si din oricare motiv ai avea ............ar trebui sa fie deschise, decand ai facut questul cu Minecrawler Egs
replyReply
#5
el pur si simplu lea inchis cu o maneta din afara
[Image: 242idki.png]
replyReply
#6
(10-02-2010, 12:17 PM)Illidan Wrote: da de ce vrei sa deschizi portile alea? si din oricare motiv ai avea ............ar trebui sa fie deschise, decand ai facut questul cu Minecrawler Egs

Nu am facut acel quest. Il pot face inainte sa fiu acceptat in Old Camp? Daca da, de la care NPC il iau?
replyReply
#7
nu poti, e putin mai tarziu
[Image: 29lip2u.png]
replyReply
#8
dude parca nu mai puteai sa o deschizi
sau era alta mina?
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#9
el vorbeste de old mine unde este Ian
[Image: 242idki.png]
replyReply
#10
exact deci nu o mai poate deschide

off:carnage cand ai fost facut mod?
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)