Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic 1 Romanian Audio
#1
Am o propunere . Daca cineva stie cum sa editam ... sa ne adunam cat mai multi si sa facem Gothic 1 audio in limba romana . Din cate am vazut pe net majoritatea comunitatilor din strainatate au facut asta . De ce nu putem si noi ?
replyReply
#2
Ne trebuie studio deoarece asa ar fi imposibil.
replyReply
#3
Nu trebuie neaparat .... lol nu participam la un concurs Grin doar sa avem o varianta .... ne inregistram la microfon , doar in bune conditii macar Grin
replyReply
#4
In orice caz, vocea va trebui modificata cu programe caracteristice.
Show Content
replyReply
#5
Cea mai buna motivare pe care ne-ai putea-o da, este aceea de a ne arata un sample ceva, facut de tine sau de cineva pe care il cunosti...daca va iesi bine vom fi motivati daca nu, iti dai seama ca ne cam pierdem entuziasmul.
Cum ai spus-o si tu, majoritatea comunitatilor de Gothic au facut astfel de lucruri...
Acum ca dialogurile din g-uri sunt traduse, alege un dialog micut si incearca sa-l reciti.Smile...

Vocea v-o editez eu...va fac voce de brad pitt, de leonardo di caprio, de Fernando de la Caransebes, de Dorel sau Mirel de ce vreti voi.Haha)
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#6
oke ar fi o idee .........Haha Pepe tu esti Lee ....Raducu .......Diego,,,,,,,, Haha Carnage.......Nameless...........Cryssalis..........Lester Haha
replyReply
#7
Mie aceasta idee imi surade (doar ca un proiect personal pentru mine insami deoarece sunt convins ca va fi dispretuita de foarte multi alti asa zisi fani ai seriei) dar sa nu uitam ca sansele ca un asemenea proiect sa fie reusit sunt minime deoarece dupa cum bine se stie in realizarea dialorilor cei de la Piranha Bytes au angajat actori profesionisti intr-un studio profesionist.
Show Content
O idee mai buna ar fi sa facem un mod cu un world nou, personaje noi o mica povestioara interesanta + voci romana/engleza.

Daca este careva care doreste sa se inregistreze si sa modifice vocea sa vedem cum "da" il rog sa o faca.
replyReply
#8
Vreau eu vocea lui Mirel

Il chemam pe Ciprian
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#9
o sa incerc sa fac un sample cu un prieten ... deja am vorbit cu el si testam sa vedemcum suna Mud , Thorus , Gomez , Gor Boba , Cor Kalom , Ur-Shak . E un tip mai ciudat asta si de aceea am ales asemenea voci Grin
replyReply
#10
As vrea sa particip si eu la asta dar Smile e greu de realizat, si ne trebuie cati mai multi actori, oricum ar fi eu ma bag, o sa fie mult fun Haha.
[Image: 242idki.png]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Multiplayer Moderation 1 1,693 07-13-2014, 10:22 AM
Last Post: Szekemri
  Proiect:Seria Gothic in romana ajerk 3 2,214 06-29-2014, 12:52 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic 3 Unknown Land Cryssalis 22 8,312 02-05-2014, 04:12 PM
Last Post: Cryssalis
  Gothic Multiplayer Video/Pics BeoWulf 30 9,853 09-08-2013, 01:27 PM
Last Post: Edd
  Project Destiny Gothic Multiplayer daniels 11 4,898 08-28-2013, 04:28 PM
Last Post: cornel
  Gothic 2 night of the raven returning mod english sleeperoldman 1 2,395 08-13-2013, 07:39 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic 3 english version Deneky 5 2,649 06-11-2013, 01:34 AM
Last Post: Deneky
  Gothic Multiplayer: Intrebari & Raspunsuri HeRoNaMeLeSs 52 14,565 05-30-2013, 04:22 PM
Last Post: Edd
  Ai mai juca Gothic daca... ? Edg 758 190,155 05-27-2013, 07:08 PM
Last Post: Bogdan
Wink Maxima-Gothic.RO HeRoNaMeLeSs 13 4,453 05-07-2013, 03:56 PM
Last Post: HeRoNaMeLeSs

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)