World of Gothic - Forum

Full Version: Spam Thread Reloaded #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Rock-ul nu ii cu nimic mai bun/special decat alt gen de muzica(in afara de manele).Nu ma pot considera tocmai un "rocker",dar imi plac cateva formatii(Three Days Grace,MUSE,Paramore).
(11-08-2011, 04:53 PM)Altair Wrote: [ -> ]Rock-ul nu ii cu nimic mai bun/special decat alt gen de muzica(in afara de manele).Nu ma pot considera tocmai un "rocker",dar imi plac cateva formatii(Three Days Grace,MUSE,Paramore).

Three Days Grace,MUSE,Paramore fac rock alternativ.
mda...pai oamenii deobicei asculta muzica si dubstepHaha
(11-08-2011, 04:53 PM)Altair Wrote: [ -> ]Rock-ul nu ii cu nimic mai bun/special decat alt gen de muzica(in afara de manele).Nu ma pot considera tocmai un "rocker",dar imi plac cateva formatii(Three Days Grace,MUSE,Paramore).

Nu e mai bun ca InnnA? Cu 3 de n?
''Ce poza ai la avatar Raducu,o fata!
Si acuma ca mare final.........

Vreau sa te sarut!
Imi place fata ta de la avatar si semnatura!


Dar totusi un sarut ar merge!
Ba ba ba ce faci acuma tu! Nu stam si noi la o bere!
Hai ma,Raducu nu vrei sa-ti dau un sarut?"

cica ce faina e faza...se mira ca are raducu o fata la avatarHaha...sau faza cusarutu e mortala rauHaha...pacat ca a plecat iustin...as fii vrut sa am si eu ocazia sa rad unpicSmile
Ma refeream la genul muzical nu la cantaretii. ^_^
sunte-ti tare linistit azi...creca ma apuc si eu de inv pt testele la fizica si la infoSmile
am observat ca de cand jocurile,au fost mutate din campfire, nu mai posteaza nimeni pe eleSmile
http://shop.creativemonkeyz.com/index.ph...duct_id=68

un alt tricou naspaSad
Nu va speriatiSmile
Nu postez in jocuri ca nu prea am timp:d
Apropo ,ajut cu ceva comunitatea dând acel report la spamuri?:d
Ca deja lam folosit de 5-6 ori
Cu nimic. Eu sunt Smap King.
SE UITĂ CINEVA LA HOUSE MD pe euforia tv? luni-joi de la 23:00
Ieri a fost primul episod.
george tie frica ca te intrec?Grin