World of Gothic - Forum

Full Version: Spam Thread Reloaded #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
CAUTA!
(12-08-2011, 10:19 PM)Faby Wrote: [ -> ]Voi chiar sunteti nazisti sau e ultimu' trend sa te dai teribilist?

Vai de mine, si eu credeam ca oamenii de aici au peste 12 ani xD

Nu vad legatura dintre varsta si nazist. Incerc, dar chiar nu o vad. Oricum, warhell este singurul de pe aici care crede intradevar in asta. Hegan...nu stiu ce face...incearca ceva, dar nu inteleg ce. Haha

Si ca un fapt divers, ultimul trend pe la noi e sa fi cocalar, in niciun caz teribilist. Si ca sa fiu sincer prefer un teribilist care isi poate explica furia si faptele, in defavoarea unui cocalar care nu stie sa vorbeasca, apai sa-mi spuna gandurile lui.
(12-08-2011, 10:52 PM)g3orge13 Wrote: [ -> ]Şi din România. xD
Nu fii asa de sigur.

mda...warhell e cu Hitler si pun pariu ca daca ar fi fost dupa el pe toata familia lui ar fii chemat-o Adolf si Hitler...Hegan incearca sa-l imite pe warhell dar spre deosebire de acesta idolul lui este Napoleon...ciudat este ca el nu prea stie mare lucru despre NapoleonSmile...si cred ca noi urmam sa o idolatrizam pe...Rogos Siffredi sau pe Alina PlugaciuHaha
mda...intradevar rusii au fost cam rai cu comunismul si alea alea...betivani erau si dacii dar totusi luptau cu toata forta lor,si betivanii ii intalnim si in germania...eu cred ca ei beau mai mult de frig decat de placereSmile...daca nu era comunismul noi nu apucam nici macar in ziua de azi sa platim datoriile de razboi ,iar regele ala nenorocit ar fii condus incaSad.
Nu gasim lucruri mai vesele de discutat? Mortii cu mortii, vii cu vii. Daca ne numeam worldofwar.ro mai intelegeam...
Incercati asta http://9gag.com/gag/309764 e tare faza.
Chiar dispareWink faina iluzie opticaSmile
(12-09-2011, 10:02 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Incercati asta http://9gag.com/gag/309764 e tare faza.

Fain.
mda...ai dreptate terente dar daca asta era subiectul discutiei...mi-am spus si eu punctul de vedereSmile...
Show Content

apropo de iluzie...acea iluzie apare din cauza faptului ca omul nu poate face doua lucruri deodata si de aceea nici ochiul nu poate fi atent la mai multe detalii deodataSmile...de exemplu daca te doare ceva ,iar tu iti dai cu pumnul peste picior de exemplu ...nu vei mai simti durerea dintai ci numai cea de picior,iar dupa ce cea de picior va trece,va reveni prima(chestia asta imi aminteste de instructiunea whileHaha )
apropo de iluzie...acea iluzie apare din cauza faptului ca omul nu poate face doua lucruri deodata si de aceea nici ochiul nu poate fi atent la mai multe detalii deodataSmile...de exemplu daca te doare ceva ,iar tu iti dai cu pumnul peste picior de exemplu ...nu vei mai simti durerea dintai ci numai cea de picior,iar dupa ce cea de picior va trece,va reveni prima(chestia asta imi aminteste de instructiunea whileHaha )

Show Content