World of Gothic - Forum

Full Version: Spam Thread Reloaded #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
mda, ma rog, am gasit si eu faz dinastea cu annoying, pe net si erau mai multe, dar puteai si tu sa schimbi linku. Am glumit la faza cu gusturi ciudate.
Apropo ai zis ceva ca imi place sa fiu in conflict cu toata lumea, daca asta e parerea ta nu imi pasa, eu sunt genul caruia ii pasa mai mult de ce crede el decat de parerea altuia.
Oameni buni astept comentarii despre serial Wink) sami spuneti ce parere aveti Wink ........
(03-27-2012, 04:13 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]mda, ma rog, am gasit si eu faz dinastea cu annoying, pe net si erau mai multe, dar puteai si tu sa schimbi linku. Am glumit la faza cu gusturi ciudate.
Apropo ai zis ceva ca imi place sa fiu in conflict cu toata lumea, daca asta e parerea ta nu imi pasa, eu sunt genul caruia ii pasa mai mult de ce crede el decat de parerea altuia.

Nu era vorba de tine la faza cu conflictul...
Citat:

Quote:A! Si acele persoane care mereu sunt in disputa cu cineva, fie ca au motiv sau nu, si tot ia warn cine nu trebuie.
Dastan, vorbeai de Faby? Ca nu mai inteleg nimic. Haha
Azi este cea mai importanta zi din viata voastra mumiilor.
Ce zi e azi?
Stai asa ca stiu! Eeee Marti!Smile...Nu nu nu stai, eeee 3 aprilie Smile. Nu nu nu stai ii sarbatorim pe Sfantul Cuvios Nichita Marturisitorul, Sfantul Mucenic Elpidifor, si Sfintii Evagriu si Benignus, mucenici.(sursa, GoogleHaha )
Nici o zi nu e mai importanta decat 20 aprilie.
In 20 fiind?Haha
Pastele e in 16, deci in 20 ce e?
Nasterea lui Adolf Hitler.