World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic 2: the bleakness: proiect finalizat
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(01-07-2012, 08:27 PM)LighT Wrote: [ -> ]
(01-07-2012, 08:16 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]oricum e fain!!Smile...gw(good work!!!)

Cand apare traducere la gothic 4?

Nu este aici locul cel mai potrivit in care sa intrebi, dar nu cred ca vei vedea prea curand o traducere a Arcaniei. Nu-i spun Gothic 4 pentru ca nu pot.Smile
Pt cei care vor sa aiba full scren dati m scrieti marvin si dati f3 si o sal faca full screnGrin
(04-02-2012, 05:37 PM)inuynu Wrote: [ -> ]Pt cei care vor sa aiba full scren dati m scrieti marvin si dati f3 si o sal faca full screnGrin

Mersi de clarificare si ajutor, nou venitule. Grin Smile
la the bleaknest am ramas blocat pana la ....... halls of irodath Grin de acollo nu mai jtiu mam dus tot mai departe si am ajuns undeva si nu mai jtiu Angry
(04-08-2012, 04:39 PM)gothicar pro Wrote: [ -> ]la the bleaknest am ramas blocat pana la ....... halls of irodath Grin de acollo nu mai jtiu mam dus tot mai departe si am ajuns undeva si nu mai jtiu Angry

Fii putin mai precis, ca nu stiu la ce misiune te referi. Smile
Nici nu cred ca a jucat modul. Haha
Link download - extern pana la remedierea attachementurilor.

http://www.filehost.ro/3851931/The_Bleakness_exe/
ce zice ma asta de sus ?Haha:O
Spam...
ce fac mai departe am fost pana la iustin l-am vazut pe warhell cum intru in manastire sau cum intru in old valey ? plz help Sad
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13