World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic 2: the bleakness: proiect finalizat
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Frumos!
Trebuia neaparat sa-l incerc.

Show Content
(11-27-2011, 06:55 PM)Dastan Wrote: [ -> ]Frumos!
Trebuia neaparat sa-l incerc.

Show Content

Parca era destul de puternic caracterul tau.
mda...o sa-mi distrug caracterulHaha(chiar daca pt asta ar trebui sa trag in el cu crosbow-ul pana mi se termina sagetile infiniteHaha
(11-28-2011, 08:12 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]mda...o sa-mi distrug caracterulHaha(chiar daca pt asta ar trebui sa trag in el cu crosbow-ul pana mi se termina sagetile infiniteHaha
Ai jucat modul? De ce sa tragi cu arbaleta? Ar trebui sa ai o sabie buna.

nu l-am jucat ca nu am timp...dar imi spui si mie te rog ce reprezint in joc si daca am misiuni sau dialoguri inteligente???Smile
(11-28-2011, 08:37 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]nu l-am jucat ca nu am timp...dar imi spui si mie te rog ce reprezint in joc si daca am misiuni sau dialoguri inteligente???Smile

Aveti roluri importante, si tu, si Roby, si Warhell. De Terente nu mai zic...Haha
ok...voi incerca modul...Wink...dar sa scap odata de presiunea asta cu teze cu teste cu ascultat etc.Smile
Eu? Rol important? Trebuie sa imi reinstalez Gothic-ul....

A vorbit totusi cineva cu mine in joc? Am vreo replica mai "nazista" sau mai "interesanta"? Haha
O ma simt flatatHaha
M-am chinuit vreo saptamana sa incropesc dialogurile, nu stiam nimic despre limbajul ala din scriptul jocului. Dar am reusit sa ies la liman. Nu e ceva extraordinar, dar sper sa fie suficient de hazliu. Jucati-l, veti vedea. Trebuie decat insistat pe dialog, chiar daca aparent acesta se incheie subit. Daca un npc dintre cele 3 de mai sus nu vorbesc cu nameless inseamna ca nu ati insistat suficient Haha.
Ce pot sa spun despre npc-urile care va poarta numele, e faptul ca ii vor oferi lui nameless ajutor consistent pentru rezolvarea quest-ului principal.Haha
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13