World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic 2: the bleakness: proiect finalizat
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(11-29-2011, 06:08 PM)Legend Wrote: [ -> ]Ca sa poti vb cu tine trebuie sa vorbesti cu roby toate dialogurile,apoi iti da o pulpa de porc si te trimite la tine.

Exact. Special am complicat putin treburile. Ca sa nu fie prea usor Haha. Dar nu stiu care e treaba cu ecranul mic, trebuie sa verific.
Am reusit. Multumesc.
A fost...Haha..Mein Kampf..Downfall..Sieg Heil...airbag dorsal...ce sa mai zici...superb modul.

Am o poza cu pricina: [attachment=440]

Din cate vad nu sunt singurul cu eroarea asta.

*Dupa ce dispare eroarea, jocul continua, dar cu imaginea asa.
(11-29-2011, 07:05 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Am reusit. Multumesc.
A fost...Haha..Meine Kampf..Downfall..Sieg Heil...airbag dorsal...ce sa mai zici...superb modul.

Am o poza cu pricina:

Din cate vad nu sunt singurul cu eroarea asta.

*Dupa ce dispare eroarea, jocul continua, dar cu imaginea asa.

Problema vina de la o caracteristica a unui npc.. Postura in care sta, adica, ca o garda, ca un mercenar..etc. Se pare ca nu-i place postura care am ales-o noi. Smile
(11-29-2011, 07:08 PM)Terente Wrote: [ -> ]Problema vina de la o caracteristica a unui npc.. Postura in care sta, adica, ca o garda, ca un mercenar..etc. Se pare ca nu-i place postura care am ales-o noi. Smile

Mie nu-mi apare eroarea asta. M-am uitat in script si am vazut ca mds-urile nu sunt acolo, deci nu le-am modificat. Postura de "humans_walk" apare la mai multe npc-uri, dar se poate inlocui, e usor: intri in scripts/content/story/NPC, deschizi fiecare instanta cu notepad++ si inlocuiesti "Mdl_ApplyOverlayMds (self, "Humans_Walk.mds");" cu "Mdl_ApplyOverlayMds (self, "Humans_Tired.mds");" spre exemplu. Nu stiu care e problema. Dar e cineva caruia i-a mers full screen?
Eu am avut aceeasi problema dar nu m-a deranjat Smile.
(11-29-2011, 09:21 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Eu am avut aceeasi problema dar nu m-a deranjat Smile.

Inseamna ca numai la mine merge full screen?Grin
(11-29-2011, 09:21 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Eu am avut aceeasi problema dar nu m-a deranjat Smile.


K! Eu am avut problema asta si am rezolvat-o.... dar nu mai stiu cum (HA HA). Serios am piscalit mult si am reusit cred stiu de la ce era .....
Erroarea era de la "zspy", astfel cand intri in gothic_starter ai acolo niste optiuni sa bifezi....in mijloc e "zspy message" pui pe zero si cam atat ar trebui sa nu mai apara erroarea. Sper ca am fost de ajutor, sa mai incerce cineva si sa-mi spuna daca asta e problema...
Sal!

(11-30-2011, 12:19 PM)IOANNAI Wrote: [ -> ]K! Eu am avut problema asta si am rezolvat-o.... dar nu mai stiu cum (HA HA). Serios am piscalit mult si am reusit cred stiu de la ce era .....
Erroarea era de la "zspy", astfel cand intri in gothic_starter ai acolo niste optiuni sa bifezi....in mijloc e "zspy message" pui pe zero si cam atat ar trebui sa nu mai apara erroarea. Sper ca am fost de ajutor, sa mai incerce cineva si sa-mi spuna daca asta e problema...
Sal!

Aha. Inseamna ca la mine a mers fara probleme tot din cauza ca tin zspy pe 0. E bine de stiut.Smile
Ar fi o idee sa-l joc si eu, nu? Haha
(11-30-2011, 03:22 PM)Terente Wrote: [ -> ]Ar fi o idee sa-l joc si eu, nu? Haha

Logic!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13