World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic - Filmul în limba română!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
uite cineva care e de acord cu mine mai e si altcineva ? Smile
cea mai buna ideeHaha
_______________________
oricum n-am ce face in vacantaWink
(06-14-2010, 09:19 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]haideti sa facem noi gothic 2 the movie Grin.
ca tot e vacanta Smile.

dak chiar vretzi sa facetzi gothic 2 the movie....ma implic si eu....dar dupa data de 30 iunie...:| atunci scap de BAC......
deja suntem 4 Haha
iar ca sal putem face trebuie sa filmam in timp ce jucam cu fraps dar si cu un alt mod de camera in timp ce jucam la fel ca la 1.
(06-16-2010, 08:55 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]deja suntem 4 Haha
iar ca sal putem face trebuie sa filmam in timp ce jucam cu fraps dar si cu un alt mod de camera in timp ce jucam la fel ca la 1.

stiu...dar nu e asha greu...am fakut o incercare....si merge frumushel...
putem folosi cu marvin si apasand F6 care ofera o "filmare broadcast" , putem filma binisor dar e putin cam greu sa controlam eroul Grin.
Daca chiar sunteti hotarati sa il faceti, atunci ar fi mai bine sa deschideti un nou thread despre acest subiect.
Dati-mi si mie 1 link de unde sa iau sub in romana a filmului gothic
Cu ce trebuie sa deschid filmu ???L-am descarcat si am incercat sa il vad cu bsplayer dar nu apare nici o imagine , doar sonorul se aude.
(08-27-2010, 04:51 PM)stea_alin93 Wrote: [ -> ]Cu ce trebuie sa deschid filmu ???L-am descarcat si am incercat sa il vad cu bsplayer dar nu apare nici o imagine , doar sonorul se aude.

cauta-ti niste codecuti pt bs...sau daca nu downloadeaza-ti smartplayer...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7