World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic - Filmul în limba română!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
(10-08-2010, 05:43 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: [ -> ]
(10-08-2010, 05:29 PM)galulnangu Wrote: [ -> ]da ar fi mf cu multe jocuri dar decat unele se fac filme nu toate

Nu stiu daca ai jucat Indigo Prophecy (aka Fahrenheit), are o poveste geniala...si s-ar putea face un film chiar fain. Totusi e mai bine sa nu se faca filme dupa jocuri numai asa sa fie facute (ex. Max Payne).

Am vazut max payne ieri, mi se pare o prostie totala din ce au facut din povestea jocului.
(01-28-2011, 12:23 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]
(10-08-2010, 05:43 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: [ -> ]
(10-08-2010, 05:29 PM)galulnangu Wrote: [ -> ]da ar fi mf cu multe jocuri dar decat unele se fac filme nu toate

Nu stiu daca ai jucat Indigo Prophecy (aka Fahrenheit), are o poveste geniala...si s-ar putea face un film chiar fain. Totusi e mai bine sa nu se faca filme dupa jocuri numai asa sa fie facute (ex. Max Payne).

Am vazut max payne ieri, mi se pare o prostie totala din ce au facut din povestea jocului.

exact asa mi s-a parut si mie.
Sall imi da si mie cineva traducerea filmului in romana acu lam downloadat si vreau sal vad din prima pe romana deci va rog ca siteu de pe pg 2 nu merge pls msss Grin ce curios
(03-24-2011, 08:56 PM)R4zvaNx Wrote: [ -> ]Sall imi da si mie cineva traducerea filmului in romana acu lam downloadat si vreau sal vad din prima pe romana deci va rog ca siteu de pe pg 2 nu merge pls msss Grin ce curios
Haidati oameni buni imi dati si mie traducerea filmului va rog ff frumos !
O am eu. Dar nu pe calculatorul pe care 'actionez' acum. Adu-mi aminte maine sa-ti trimit. Cu un pm e cel mai sigur.
DOWNLOAD SUBTITRARE GOTHIC 1 THE MOVIE ÎN LIMBA ROMÂNĂ
Puneti tot continutul din atachamentul lui Pepe intr-un fisier txt si il redenumiti .sub
Pentru a ajuta userii care nu stiu de unde sa ia filmul, uitati:

AICI
L-am vazut si este destul de frumos.
este perfect filmu
Pages: 1 2 3 4 5 6 7