World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic - Filmul în limba română!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Am gasit pana la urma un program cu care il pot vedea dar as vrea sa fac rost si de subtitrare in romana.Am vazut ca este pe pagina 2 de la acest topic un link dar nu merge.Stie cineva de unde pot lua subtitrarea ???
stiu filmul este ca un fel de gameplay dar diferit mai mf
pacat ca nu este film real gothic cu oameni adevaratiGrin
(10-06-2010, 03:07 PM)galulnangu Wrote: [ -> ]stiu filmul este ca un fel de gameplay dar diferit mai mf
pacat ca nu este film real gothic cu oameni adevaratiGrin

o sa fie in vreo 10 de ani maxim...ca deja nu mai sunt idei de filme daca ai observat.
Cate jocuri ar merita sa aiba un film ....
(10-08-2010, 12:32 AM)Z3R0 C00L Wrote: [ -> ]Cate jocuri ar merita sa aiba un film ....

Eu zic ca din toate jocurile care au un fir epic mai interesant se vor filme in viitor...
da ar fi mf cu multe jocuri dar decat unele se fac filme nu toate
(10-08-2010, 05:29 PM)galulnangu Wrote: [ -> ]da ar fi mf cu multe jocuri dar decat unele se fac filme nu toate

Nu stiu daca ai jucat Indigo Prophecy (aka Fahrenheit), are o poveste geniala...si s-ar putea face un film chiar fain. Totusi e mai bine sa nu se faca filme dupa jocuri numai asa sa fie facute (ex. Max Payne).
(10-08-2010, 05:43 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: [ -> ]
(10-08-2010, 05:29 PM)galulnangu Wrote: [ -> ]da ar fi mf cu multe jocuri dar decat unele se fac filme nu toate

Nu stiu daca ai jucat Indigo Prophecy (aka Fahrenheit), are o poveste geniala...si s-ar putea face un film chiar fain. Totusi e mai bine sa nu se faca filme dupa jocuri numai asa sa fie facute (ex. Max Payne).

Indigo prophecy mia starnit curiozitatea acum juma de an Grin cred ca o sal incerc.
exista filmul gothic :O Grin?
(01-27-2011, 11:19 PM)tutty Wrote: [ -> ]exista filmul gothic :O Grin?

da...excluzand faptul ca nu are actori adevarati si este un fel de walkthrough,
chiar merita vazut.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7