World of Gothic - Forum

Full Version: Care RPG (non-Gothic) va lasat cu "gura casca"
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
DMC e hack and slash nimic special ca poveste, te bati cu mobi la nesfarsit si caftesti "boshi".
Final Fantasy 8 si Final Fantasy X (jucat pe ps2)

Ambele jocuri (in special final fantasy x) m-au tinut treaz nopti intregi..tin minte ca ma jucam pe ps2 si am adormit cu joystick'u in mana Haha
(07-28-2011, 11:24 AM)warhell Wrote: [ -> ]Final Fantasy 8 si Final Fantasy X (jucat pe ps2)

Ambele jocuri (in special final fantasy x) m-au tinut treaz nopti intregi..tin minte ca ma jucam pe ps2 si am adormit cu joystick'u in mana Haha

Am vazut secventele video din ultimele final fantasy-uri si chiar e ceva remarcabil cat de frumoase le-au iesit.
the witcher 1 si 2 , amandoua sunt de nota 9 Wink
Si Fahrenheit e un RPG foarte bun ..care si el de altfel trebuie jucat daca esti un adevarat RPG-ist

Desi acest "RPG" o cam intinde a fi si un Adventure :-?
(08-05-2011, 11:19 PM)warhell Wrote: [ -> ]Si Fahrenheit e un RPG foarte bun ..care si el de altfel trebuie jucat daca esti un adevarat RPG-ist

Desi acest "RPG" o cam intinde a fi si un Adventure :-?

Nu. E rpg 100%. Intrii in rolul personajului, ii decizi actiunile...Fahrenheit un joc foarte bun si original cu un mare potential de a ajunge la valoarea jocului Gothic, dar cu un final dezamagitor pt. mn.
Mie dungeon lords si the wicher (ambele Enhanced Edition) DL pt ca chiar daca iti creezi tu singur personajul tot te simti de parca ar fi ca si cu nameless hero si the witcher ... cred ca multi stiti deja dar oricum: lupte impresionante arme faine etc.

P.S. The Bitcher Haha
OBLIVIONnnnnnn * Dragon Age Origins * MasS effect series * probabil Assassin's Creed (nu e rpg 100%)

WoW, am uitat de The Witcher 2 :X
Ar fi si Eragon, dar nu cred ca e RPG ..l-am jucat de mai demult pe PS2, si intre timp am dat jocul la un prieten sa se joace, amandoi am uitat de el Haha, acum mi-am reamintit eu.
E un fel de rpg... da' e foarte nasol Sad
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11