World of Gothic - Forum

Full Version: Care RPG (non-Gothic) va lasat cu "gura casca"
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Dragon Age?
posibil .....vreau sa vad cum este
(01-04-2011, 02:53 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]zicetimi un rpg care merita jucat
la fel de palpitant ca fable si cu un story interesant ca gothic, guilde ca Oblivion, si interesant ca Risen

nici n-ai multe pretentii...daca le iei pe rand ai vedea ca fiecare sunt unice in felul lor... gothic = atmosfera+poveste , oblivion - grafica, fable - actiune, bataie multa.....daca ai reuni toate astea nu stiu zau ce-ar iesi...
ma multumesc cu un gen de fable Smile dar fable 2 nu este pe pc ........3 o sa apara pe pc in curand Wink
(01-06-2011, 03:36 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]ma multumesc cu un gen de fable Smile dar fable 2 nu este pe pc ........3 o sa apara pe pc in curand Wink

mi se pare ciudat ca cei care fac jocul au precizat doar data pt.x-box, ps-uri, dar pt. pc scrie tba, pe gamespot...sa nu fie anulat sau sa se anuleze...
Incep sa prind gustul lui Risen. Sper sa nu-l pierd. Reapucandu-ma de el si jucand putin mai mult, pot sa spun ca este aproape, daca nu, chiar la nivelul Gothic-ului 1. :x Risen.
Acesta este un lucru foarte adevarat si pe mine m-a tinut lipit de calculator 7-8 zile pana l-am terminat.
O sa-l joc si eu luna viitoare Grin.
so do I , am stat 12 ore in continuu (credca exagerez) , dar la titanul de foc ma dezamagit :|., faza cu saritu si pusul pe un al patratel :|.....
Fara spoilere please Smile.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11