World of Gothic - Forum

Full Version: Multiplayer discuții 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Not. Putem baga boti, facand un fel de mmorpg pe un client diferit, si playerii sa instaleze peste gmpa un client facut de noi, care are botii direct, ma depaseste si daca nu luam bani pe chestia asta, nu m-as chinui sa fac, eu unul. Mi-a venit una din pasarici de la mare si.... Daca nu ma duc si maine la ea il tin deschis mai mult timp, dar degeaba, va jucati o ora si dupa daca il tin deschis e gol..

L-as deschide si acum, insa nu cred ca sunt destui online.
Daca nah nam ce face stau la PC . Ieri am murit de plictiseala pentru ca nu aveam cu cine sa ies in oras pe la pasarici Haha)
Cristi tot nu mi-ai raspuns , ce regiuni ai facut? Haha Sa nu le facem pe aceleasi. Si sa faci si tu un topic nou special pentru bataliile astea.
(07-21-2013, 11:27 PM)Cristian Wrote: [ -> ]Not. Putem baga boti, facand un fel de mmorpg pe un client diferit, si playerii sa instaleze peste gmpa un client facut de noi, care are botii direct, ma depaseste si daca nu luam bani pe chestia asta, nu m-as chinui sa fac, eu unul. Mi-a venit una din pasarici de la mare si.... Daca nu ma duc si maine la ea il tin deschis mai mult timp, dar degeaba, va jucati o ora si dupa daca il tin deschis e gol..

L-as deschide si acum, insa nu cred ca sunt destui online.

Eu raman aproape mereu ultimul si na,ce pot face singur, dupa cateva minute ies si eu...cat despre client e o idee mareata, crezi ca am putea face asta?
Dorel hai pana pe srv la mine Smile
dar de ce sa ne complicam cu un alt client,cand putem adauga pur si simplu monstrii scriptati deja,din spacer pe zen,incarcam zenul pe net si gata,orcii or sa scoata armele si nu o sa mai respawneze imediat,i-ai omorat, raman morti pana cand restartezi jocul Haha

daca vreti putem face asa

si pe langa asta,putem face si scripturi cu monstrii care respawneaza,ca sa avem pe toata durata jocului,bineinteles
(07-22-2013, 11:54 AM)dorelys Wrote: [ -> ]dar de ce sa ne complicam cu un alt client,cand putem adauga pur si simplu monstrii scriptati deja,din spacer pe zen,incarcam zenul pe net si gata,orcii or sa scoata armele si nu o sa mai respawneze imediat,i-ai omorat, raman morti pana cand restartezi jocul Haha

daca vreti putem face asa

si pe langa asta,putem face si scripturi cu monstrii care respawneaza,ca sa avem pe toata durata jocului,bineinteles
ar fi o idee buna Smile
^. Asa sa faci, dorel, nu m-am gandit la asta, nu stiu de ce... Pozitii nu mai stiu... in taramul orcilor, exact alea pe care erau orcii, padurea spre mina, in jurul taberei vechi, la cavalorn p'acolo, anyway, sunt doar ~60, daca vrei ma uit si iti zic exact.
pai daca facem cu zenul nu avem nevoie de pozitii,dam doar insert npc scripted si gata!Da nu prea stiu,la mine mergea sa atace,nu stiu daca va merge la toti!
Baga tu botii cum crezi ca e mai bine si unde crezi ca e mai bine, salveaza zenul, il pui undeva, il testam la mine pe server si vedem.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26