World of Gothic - Forum

Full Version: Multiplayer discuții 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bine chiar ar fii tare ca nu e nici un sv de romani hostat pe gmp
Va pot ajuta si eu cu ceva la srv?
(07-23-2013, 10:41 PM)cornel Wrote: [ -> ]Ma gandeam sa gasim unul ieftin sau gratis....si am pune toti bani...

Eu nu pot plati ca in timpul vacantei finantarea pe telefon e taiata.....

Serverele se platesc ori cu cardul ori prin PayPal/Moneybookers, nu am vazut vreunul care sa accepte plata prin transferul de credit pe telefon ca doar nu sunt servere de metin Haha

(07-23-2013, 10:44 PM)DYgYTaL Wrote: [ -> ]Aveti doar un singur server in comunitate chiar nu aveti bani sa il hostati pune toti si luam un host

Cum am putea pune toti banii? Ca doar nu ii trimitem prin posta de la unul la altul.
=))))


Ba cred ca se gasesc hosturi ca ia-u si prin credit pe telefon
Eu am trait cu servere de metin,cs si samp de aceea stiu cu plata prin telefon Haha
Gothic multiplayer nu este un proiect in care se va baga bani.. Nu se merita, din pacate. Ne descurcam cu ce avem si totul o sa fie bine.
Da ce sa nu se bage bani... Bagati si voi clase VIP ceva sa se donze si poate scoateti bani ceva...
Da bun se bag clase vip dar se poate abuza usor de aceste clase si in plus ar trebui sa fie cam cea mai OP(overpower) clasa ca sa atraga pe cineva si daca se va alatura unei anumite tabere cealalta tabara va fii clar in dezavantaj..
Eu unul sunt de acord cu Terente...
In pana mea lasati comunitatea degeaba daca nu faceti nic cu ea. Uite faceti cate o clasa vip la toate taberele puneti toate scripturile la punct. Va ajut sa gasiti un host si dau si eu ceva banii.
Playeri or sa inceapa sa doneze iar comunitatea o sa inceapa sa aiba mai multi utilizatori.Aveti doar un server trb sa facem ceva cu el Grin
(07-23-2013, 10:56 PM)Terente Wrote: [ -> ]Gothic multiplayer nu este un proiect in care se va baga bani.. Nu se merita, din pacate.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26