World of Gothic - Forum

Full Version: Multiplayer discussion 3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Am tot auzit chestii de genu: "De ce nu putem intra in mina?", "De ce e negru cand intram in mina?", etc. Ei bine, m-am gandit sa va ajut, am strans cateva chestii din Old Gmp si am facut un patch ca sa puteti juca oriunde, dar in care sunt si unele texturi HD, cum eu nu pot uploada,(vezhea poveste cu modemul) o sa ii detaliez lui Dygytal(daca este de acord) ce trebuie sa faca, dupa care voi pune link-ul de download si un tutorial cu ce trebuie sa faceti aici.

Acum asteptam sa puna Dygytal link-ul, ca sa va mearga toate zenurile va trebui sa dezarhivati ceea ce veti descarca si sa inlocuiti folderul accrescere din Gothic 2. (in arhiva este folderul accrescere cu tot ce va trebuie).
Mai asteapta imi da o eroare.... trebuie sa rezolvam asta pana sa tragem concluzi pripite.
Puteti descarca de aici.
Sorry Dorelys Patch este bugat jucam eu cu Seeker pe server si nu ne vedeam efectiv
Nu e "bugat", sunt zenurile si texturile din Old GMP, eu joc cu ele de doua saptamani si nu am patit nimic, probabil s-a intamplat pe moment, dar va asigur eu ca functioneaza!

Bun, deci problema nu era de la asta, Seeker nu il are, foloseste Colony.zen in folderul work, si totusi nu se vede in joc.
Oficial, Seeker are interdictia de a mai intra pe server, promit ca daca intra eu ii dau ban. Atunci cand o sa invete sa nu mai injure si sa respecte regulamentul de a nu mai omori alti playeri e bine venit, pana atunci nu are voie. Sper ca m-am facut inteles. Grin

La cererea lui Arbitrer am sa pun cateva din ce a facut Seeker, inafara de injuratura.(nu de alta, dar nu am voieGrin)

Show Content

Si e urat, ca atunci cand bati pe cineva fara sa il omori, ii dispar armele cu care lupta, plus ca daca el ii bate pe toti cei nou veniti, e normal sa nu avem playeri. Tineti cont ca a si injurat si nu asa in joc, cu alt motiv.

Daca voi vreti sa il lasam sa intre, treaba voastra, eu nu ma mai bag.
Dorelys, apeleaza si la warn pe forum, daca e necesar. Daca nu ai acces la warnuit, imi zici mie.
Pai nu am access, o sa iti zic tie daca e sa se mai intample ceva.
Ar trebui sa modificati regulamentul , pentru ca si in viata reala avocatii se apara pe greselile regulamentelor .

In regulament nu este specificat warn-ul pe forum , nu este specificat despre lasarea inconstienta a playerilor.
Este specificat faptul de a nu lovi o clasa si de nu a injura, warn-ul pe forum e doar daca este incalcat bunul simt, ca si in cazul lui.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42