World of Gothic - Forum

Full Version: Multiplayer discussion 3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Bun se pare ca serverul s-a cam dus pentru ca au aparut certuri, povestea nu prea mai exista si altele....Cred ca voi abandona priectul meu cu cartiile.....Decat sa inventez povestii ce nu au nici un sambure de adevar mai bine abandonez..... Oricum mersi pentru experienta cu scrisul, ca am avut cu cine sa imi petrec timpul in vacanta si mi-ai alungat din plictiseala cand am avut mana rupta, si cu cativa am legat prietenii bune.....
Pai dupa parerea mea serverul a ajuns la final,
MULT NOROC TUTUROR IN CONTINUARE!!
Bine ma continuam de unde vreti voi da mai intai intrati pe server inainte sa va spuneti parerea
o sa reluam de unde eram acum 2 zile daca asta e problema.
SA-U O LU-AM DE LA INCEPUT!
Daca doriti sa o lo-am de la incept deja stiu cum sa leg noua poveste de restu': Gen: Tot ce s-a intamplat a fost un vis si noi nici nu intrasem in colonie era toti in temnita in Khorinis si urma sa fim maine aruncati in colonie...
( Parti bune:
-O poveste complet noua
-Avem serverul foarte bine facut si nu cred ca vom intampina probleme cu el....
-Putem face o alta poveste nu cu cineva lider in old camp, ar putea sa il asasinam pe Cristi sau cine e lider in old si dupa noi sa conducem tabara si colonia.... sau orice altceva vreti....
(09-03-2013, 11:52 AM)cornel Wrote: [ -> ]Daca doriti sa o lo-am de la incept deja stiu cum sa leg noua poveste de restu': Gen: Tot ce s-a intamplat a fost un vis si noi nici nu intrasem in colonie era toti in temnita in Khorinis si urma sa fim maine aruncati in colonie...
( Parti bune:
-O poveste complet noua
-Avem serverul foarte bine facut si nu cred ca vom intampina probleme cu el....
-Putem face o alta poveste nu cu cineva lider in old camp, ar putea sa il asasinam pe Cristi sau cine e lider in old si dupa noi sa conducem tabara si colonia.... sau orice altceva vreti....
Nu stiu, cred ca o sa continuam in Khorinis daca tot am inceput, dar reluam de acum cateva zile, deja am remediat jumatate din situate m-am intors inapoi la militie deoarece cand am plecat toti au venit dupa mine fara sa-i chem.
Si tot vina mea.

Am incercat sa-i multumesc pe toti dar de acum nu mai fac nimic.
Cine vrea sa joace cine nu sa plece, sunt satul de atatea comentari.
Jack are dreptate nu va plangeti chiar din orice e doar un server. Nu e viata reala nu moare nimeni.
Cui ii convine joaca, cui nu, asta e.

Discutie incheiata.
Ai facut cavaleri, oricum nu asta conteaza... O sa ajung acasa pe 14 si o sa pot tine eu server-ul mai mult online si sa facem roleplay.

Rangurile raman cele care sunt in thread, cei care nu s-au inscris pe forum nu au ce cauta in nicio tabara, mai putin thorus si kortanir. Krisky si cine mai e pe server trebuie sa se inscrie pe forum si sa scrie in thread-ul taberei respective. Ca sa se ajunga de la gradul de cetatean la gradul de militia va fi greu, va dura cateva zile pentru fiecare, nu putem sa le dam 1 quest maret si sa-i facem imediat..
Cristi , eu sunt deja inregistrat ca bandit... Si Thorus a zis ca eu raman seful banditiilor... deci eu sunt in regula Tongue Noteeth
(09-04-2013, 03:59 AM)Cristian Wrote: [ -> ]... cei care nu s-au inscris pe forum nu au ce cauta in nicio tabara, mai putin thorus si kortanir. Krisky si cine mai e pe server trebuie sa se inscrie pe forum si sa scrie in thread-ul taberei respective.

Asta inseamna ca daca nu ma inscriu nu am voie pe server sau nu inteleg eu bine?
(09-04-2013, 03:59 AM)Cristian Wrote: [ -> ]Ai facut cavaleri, oricum nu asta conteaza...

In caz ca nu stiai, nu am facut , dar Thorusus se autoproclamase 'rege' si isi facuse toti banditii paladini.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42