World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic III: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Quote:Shit!

Ajuti pe cineva spunand asta? Eu unul nu prea cred.
Asa este Marian,multam de interventie,asa zisul user Altair crede ca face vreun bine cu raspunsul ala? Multumesc mullllttttttt mr.Altair,asa ca nu te mai baga daca dai raspunsuri din astea idioate.Ti se pare ceva anormal mai mistere sa il ajut pe juniorul meu? Stai in banca ta daca raspunzi la modul asta.

Si acum pun alte intrebari pentru userii adevarati:
1.Pe langa Bakaresh este o tabara de nomazi unde sunt Knut,Ateras si Redge.A facut misiunea Find Sinikar si a mai primit o misiune numita Support.Ce trebuie facut la misiunea asta? Cum poate merge cu nomazii sa atace Bakaresh-ul?
2.A primit de la 2 negustori din Bakaresh o misiune numita Convince the merchants si nu stie ce trebuie sa faca.
Multam mult...dar nu si lui Altair.
Dar tie nu ti se pare mai interesant sa joci jocul singur, terminandu-l cu sentimentul ca ai reusit asta fara ajutorul nimanui? Poti sa faci ce vrei, dar mi se pare o prostie sa pui 10 intrebari la fiecare 5 minute jucate.
Necro,daca citeai mai inainte vedeai ca eu nu joc acest joc,de fapt nu joc nici un joc pe PC.Aceste jocuri le joaca juniorul meu,el e fan inrait Gothic,dar...el fiind doar de 8 ani nu il las sa intre pe forumuri sau pe net sa puna intrebari.Asa ca o fac eu la rugamintea lui.Si daca ai fi tata poate ca ai face la fel.Dar vad ca pe multi va deranjeaza ca pun intrebari cam multe.OK,va las in pace ,pacat ca multi de aici sunt de treaba si ajuta,dar multi frate sunteti asa de scortosi si va deranjeaza intrebarile mele.De ce nu le ignorati fratilor? De ce nu ii lasati pe altii sa imi raspunda? Numai bine.
...am revenit si eu de la munte, daca stiam ca iar va apucati de din astea cu membrii ACTIVI care intra pe forum pt a discuta despre ce trebuie discutat, intram de acolo. Frustratilor.

-De fapt sunt 5 chei pt Al Shedim. Una este la Saturas, una la Lester iar celelalte 3 in cufere prin ruine.
-Armura "Orc armor" este cea mai buna din joc, dar este oferita de Kan abia dupa ce ai 75% reputatie cu orcii, ai ucis regele si ai distrus marile tabere de rebeli... e ceva treaba.
-Cu doua sabii inveti in Varant, de la Sylvio din Bakaresh (de exemplu), dar sunt multi altii.
-Dupa ce ai eliminat toti nomazii din ruine si le-ai dus arme nomazilor de langa Braga, ei te vor ajuta la eliberarea orasului
-Misiunea Support se refera la gasirea unui sclav, Murak din cate imi amintesc, care trebuie aprovizionat cu arme pentru ceilalti sclavi.
-Trebuie facute toate misiunile pentru acei negustori - curatarea ruinelor, gasirea celor 3 cufere, si inca vreo doua misiuni mai simple, iar apoi negustorul cel mai important va da tributul pt Zuben eroului, tribut ce trebuie dus la Amul.

Bine ai revenit Edg ! Multam fain ,juniorul se bucura nespus cand ii raspundeti.Sunteti cativa care nu postati numai in bataie de joc(se stiu ei care).Multam mult de tot.
(06-05-2011, 09:41 PM)kelokata Wrote: [ -> ]Dar vad ca pe multi va deranjeaza ca pun intrebari cam multe.OK,va las in pace ,pacat ca multi de aici sunt de treaba si ajuta,dar multi frate sunteti asa de scortosi si va deranjeaza intrebarile mele.De ce nu le ignorati fratilor? De ce nu ii lasati pe altii sa imi raspunda? Numai bine.

Da, recunosc asta e greseala mea, ca nu am cititi intreg toticul, dar in afara de asta nu vad cu ce te-ar putea deranja remarcile mele. Am intrebat si eu cate ceva pentru ca eram curios, dar mi se pare ca esti "asa de scortosi si va deranjeaza intrebarile mele". Dar tu de ce nu-mi ignori posturile daca tu te astepti ca eu sa ti le ignor pe ale tale?

(06-05-2011, 10:12 PM)kelokata Wrote: [ -> ]Bine ai revenit Edg ! Multam fain ,juniorul se bucura nespus cand ii raspundeti.Sunteti cativa care nu postati numai in bataie de joc(se stiu ei care).Multam mult de tot.

Si acum ma retrag din topicul asta ca vad ca mergem pe offtopic.
Show Content
Propria prostie????????? La ce te referi?
Imi cer scuze moderatorilor pentru limbajul meu,dar se pare ca acest Necro tine sa ma provoace.Nu am putut suporta sa fiu jignit.Faceti ce credeti de cuviinta.O seara placuta.

Show Content
(06-05-2011, 11:55 PM)kelokata Wrote: [ -> ]Propria prostie????????? La ce te referi?
Imi cer scuze moderatorilor pentru limbajul meu,dar se pare ca acest Necro tine sa ma provoace.Nu am putut suporta sa fiu jignit.Faceti ce credeti de cuviinta.O seara placuta.

Nu te-a provocat nimeni. Tot ce am facut a fost sa-ti sugerez sa nu mai pui intrebari ca vei distruge farmecul jocului, de unde era sa stiu ca nu poti suporta niste simple sugestii?

Nimanui nu-i convine sa fie jignit, si in cazul in care inca nu ti-ai dat seama, acest lucru este valabil si in cazul altor oameni, nu numai al tau.

Show Content
(06-05-2011, 04:43 PM)kelokata Wrote: [ -> ]Si acum pun alte intrebari pentru userii adevarati:
1.Pe langa Bakaresh este o tabara de nomazi unde sunt Knut,Ateras si Redge.A facut misiunea Find Sinikar si a mai primit o misiune numita Support.Ce trebuie facut la misiunea asta? Cum poate merge cu nomazii sa atace Bakaresh-ul?
2.A primit de la 2 negustori din Bakaresh o misiune numita Convince the merchants si nu stie ce trebuie sa faca.
Multam mult...dar nu si lui Altair.

E bine sa stie juniorul ca daca nu se da pe langa hashishini nu va invata al doilea nivel de lupta cu 2 sabii.Daca nu ma-nsel, e un singur tip in capitala Ishtar care il poate invata,din cate imi amintesc eu.Si in Ishtar nu poti sa intri daca nu ai 75% reputatie cu hashishinii.
Referitor la cei care te necajesc,aminteste-ti vorba romanului:"cainii latra, ursu' merge".Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48